Asociatyvi nuotrauka.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Į darbą tenka važiuoti su persėdimu

Nijolė STUNDŽIENĖ

Sulaukėme ir dar vieno panašaus nusiskundimo – dėl nekursuojančių miesto autobusų. „Nuomonių telefonu“ skambinusi Krekšlių mikrorajono gyventoja norėjo sužinoti, kodėl panaikintas maršrutas Nr. 3.

„Ryte neturime kuo nuvažiuotu į Pramonės mikrorajoną, – kalbėjo ukmergiškė, kuri sakėsi dirbanti AB „Vilkma“. – Dabar iš Krekšlių 6.37 val. 6-ojo maršruto autobusu galima pasiekti tik Autobusų stotį. Juk iš mūsų mikrorajono žmonės kasdien keliauja į darbą „Vienybės“, „Rokiškio sūrio“, „Narbuto“ ir kitose Pramonės mikrorajone veikiančiose bendrovėse. Gal kas nors gali paaiškinti, kodėl po karantino atnaujinus autobusų grafikus neliko mums taip reikalingo maršruto? Kaip ryte pasiekti darbą?“

Rajono savivaldybės administracijos direktorius D. Varnas paaiškino, kad dėl buvusio karantino ir besitęsiančios ekstremalios situacijos keleivių srautai yra labai sumažėję, jie tesiekia tik apie 30 proc. buvusių. Dėl šios priežasties maršrutų atnaujinimas vyksta palaipsniui.

„Šiuo metu visomis kryptimis kursuoja po vieną miesto autobusą. Iš Krekšlių į Pramonės rajoną galima nuvažiuoti persėdus į autobusą Nr. 1 arba Nr. 2. Be to, galima pasinaudoti ir 6-uoju maršrutu. Šis iš Krekšlių važiuojantis autobusas prie Kraštotyros muziejaus atvyksta 6.32 val., o Kęstučio aikštėje galima persėsti į 1-ąjį, kuris iš stotelės išvyksta 6.40 val, arba 6.45 val. sėsti į 2-ojo maršruto autobusą. Atsiprašome gyventojų už atsiradusius laikinus nepatogumus“, – kalbėjo administracijos direktorius.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Ieško :
  Kaip pasipelnyti iš žmonių!
 • ////// :
  http://vaistaiga.lrv.lt/lt/naujienos/vietine-rinkliava-uz-atlieku-tvarkyma-ukmerges-rajono-savivaldybeje-is-dalies-priestarauja-istatymams Ačiū merui ir tarybai
 • Antanas :
  Va ir pabrango bilietelis dvigubai
 • Antanas :
  Va ir pabrango bilietelis dvigubai saunuolis Varnas
 • ////// :
  Sunku STT pranešt? pranesk@stt.lt Ko norėt kai pas agnę konstitucija pasenusi!
 • Toje :
  Ukmergeje laikini nepatogumai tampa pastoviais
 • Linka :
  Kodel nuimtas 4a, nes juk vaikus reike nuvesti i darzeli ir speti i autobusa, o su 2 jai vazioji veloji darban
 • ??? :
  Ir vazinet uz dviguba kaina su persedimais? Ukmerges caras Varnas toliau tyciojasi is ukmergiskiu. Ekstremali situacija Varnui. Tikrai ekstremalu - dave valdzia - o protelio pagailejo. Taip ir gyvenam tarp isartu gatviu,nebaigtu renovaciju ir utopiniu pinigu plovimo projektu. Ukmerges valdzia pati geriausia.
 • aha :
  ir papildomai mokėti persėdus

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas