Asociatyvi nuotrauka.

Sveikata

„Sapiegos klinika“ – auksinio standarto lazerinės procedūros

Lazerinė dermatologija grožio rinkoje tampa vis populiaresnė. Ir taip yra dėl jos pažangumo ir efektyvumo. Lazeris – tai unikali priemonė, kuri padeda norint greitai ir be skausmo pašalinti įvairiausias odos problemas bei trūkumus, o taip pat ilgą laiką džiaugtis lygia oda be nepageidaujamų plaukelių ant savo kūno. Lazerinė dermatologija patraukli dar ir tuo, kad iš karto po procedūrų arba vėliausiai po kelių dienų, galėsite grįžti į Jums įprastą gyvenimo ritmą, nejausdami jokio diskomforto ir džiaugdamiesi puikiais rezultatais. „Sapiegos klinika“ didžiuojasi pasaulinio lygio, auksinio standarto lazeriais, kurie garantuoja maksimalų efektą ir greitą gijimą.

Populiariausios lazerinės procedūros

Į „Sapiegos kliniką“ pacientai dažniausiai užsuka prašydami pašalinti įvairiausius nepiktybinius darinius (apgamus, karpas, papilomas). Taip pat dažnas ir kraujagyslių, pigmentinių dėmių, spuogų, strijų, randų bei kitų estetinių problemų gydymas lazeriu.

Ne mažesnius rūpesčius moterims sukelia ir padidėjęs veido plaukuotumas – vešlūs plaukeliai virš viršutinės lūpos, ant smakro, skruostų. Kasdienis veido skutimas dailiosios lyties atstovėms kelia ne tik psichologinį diskomfortą, bet ir dirgina jautrią veido odą, dėl ko gali atsirasti paraudimai ar net infekcijos. Tokiu atveju geriausia rinktis ilgalaikį plaukelių šalinimą lazeriu. Beje, „Sapiegos klinikoje“ nepageidaujamus plaukelius pašalinsime ne tik nuo veido, bet ir nuo pažastų bei įvairių kitų kūno sričių. Geriausia žinia ta, kad po 4-8 lazerio procedūrų (priklausomai nuo srities), plaukeliai visiškai sunyksta, todėl iki šiol naudotus skutimosi reikmenis galėsite išmesti ir pamiršti.

Dar viena estetinė lazerio procedūra, kuria didžiuojasi „Sapiegos klinika“ – tai veido odos frakcinis atnaujinimas. Jos paskirtis pašalinti paviršines bei vidutiniškai gilias raukšles, gydyti dėl spuogų atsiradusius smulkius randus ir pagerinti odos struktūrą. Atliekant procedūrą, lazeris švelniai šveičia ląsteles ne tik paviršiniuose, bet ir gilesniuose odos sluoksniuose, pašalindamas raukšles ir randelius, kad vėliau galėtų atsistatyti naujas lygesnis odos sluoksnis.

Nemažo klientų dėmesio sulaukia ir veido odos fotoatnaujinimo procedūra, kurios metu atnaujinama odos struktūra. Oda patempiama, sutraukiamos poros, sumažinama pigmentacija, pašalinamos smulkios raukšlelės. Po šios procedūros pašviesėja strazdanos, oda tampa lygesnė ir stangresnė. Fotoatnaujinimo rezultatai matomi iš karto, todėl šią procedūrą tikrai galima rinktis prieš svarbų renginį.

Profesionalus kolektyvas ir kitos siūlomos paslaugos

„Sapiegos klinikoje“ dirba profesionalūs, savo darbą išmanantys gydytojai, kurių pagrindinis tikslas – pacientų sveikata ir gera savijauta. „Sapiegos klinika“ savo pacientais rūpinasi kaip gera draugė, kuri ir patars, ir paaiškins, ir apgaubs dėmesiu bei rūpesčiu.

Jei susiduriate su odos problemomis, tačiau nesate tikri, kokią procedūrą rinktis arba norite plačiau sužinoti apie pasirinktą, pirmiausia pasikonsultuokite su gydytoju dermatovenerologu. Konsultaciją sudaro: paciento apklausa, apžiūra, tyrimų komentaras, diagnozės nustatymas, gydymo paskyrimas, procedūros atlikimo paaiškinimas, galimų procedūrų palyginimas, rekomendacijos po gydymo arba procedūros atlikimo. Po konsultacijos jausitės labiau užtikrinti ir žinosite, kokių rezultatų tikėtis iš atliekamos procedūros bei kaip teisingai jai pasiruošti ar ką daryti po jos.

Susisiekite, užsiregistruokite, o „Sapiegos klinika“ padovanos Jums sveiką ir švytinčią odą!

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas