Šventės dalyviai.

Jaunimas, Naujausi

Paskutinio skambučio šventė Taujėnuose

Milda TITENYTĖ

Taujėnų gimnazijos mokytoja

Taujėnų gimnazijos abiturientams paskutinis skambutis vėlavo: jis nuskambėjo ne gegužės pabaigoje, kaip daugumoje šalies gimnazijų, o birželio 1-ąją. Tiek moksleiviai, tiek jų tėvai norėjo tikros Paskutinio skambučio šventės, o ne internetinės. Šiemet tradicijas ir įprastus planus gerokai pakoregavo ir pakeitė koronavirusas.

Visgi III gimnazinės klasės gimnazistai su auklėtoju mokyklą paliekantiems vyriausiems savo draugams surengė puikią šventę lauke. Šlamėjo ir kvepėjo pirmosios vasaros dienos žaluma, klegėjo gandrai ir padūkėlis vėjas lingavo susirinkusiųjų rankose laikomas puokštes. Pirmąkart mokyklos istorijoje pirmokai, kurie taip ir nesugrįžo mokytis, neišvedė iš klasės abiturientų, todėl jie išėjo iš mokyklos nešini gimnazijos vėliava vieni. Liūdną nuotaiką išsklaidė susirinkę šventės dalyviai. Skambėjo merginų atliekamos dainos, sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė, Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas, Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė, bendruomenės pirmininkas mokytojas Vidmantas Krikštaponis, tėvų atstovė Gražina Ivoškienė. Gražiai pasveikino ir suvenyrus įteikė Taujėnų gimnazijos tarybos pirmininkė Irmina Žižienė, buvęs pirmasis mokytojas Darius Kaplūnas, auklėtojos Asta Kaplūnienė ir Daiva Židonienė. Abiturientams buvo išdalinti paskutinieji pagyrimo raštai už prizines vietas olimpiadose, sporto varžybose. Pabaigoje tradiciškai perduotas testamentas ir mokyklos raktas.

Ši abiturientų laida – 65-oji. Jie įamžino savo laidą padovanodami Taujėnų gimnazijos gėlynui  išgraviruotą akmenį ir dar 65 lauko akmenis, kuriuos patys surinko ir atvežė. Mokyklos atnaujintame kieme nuo šiol oš jų padovanotas uosis — labai lietuviškas ir vienas iš stipriausių medžių. O stiprybės reikės pirmiausia šiems 65-osios laidos abiturientams, dabar besiruošiantiems egzaminams. Linkime, kad juos išlaikytų sėkmingai, nors baigti mokyklą teko nuotoliniu būdu.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • A :
    Abiturentes mano laikais dailesnes buvo ☺
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas