Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Naujausi, Sveikata

COVID-19 infekcija iš Ukmergės dar nepasitraukė

Po savaitės pertraukos, balandžio 21-ąją, Santaros klinikoje nuo koronaviruso infekcijos mirė dar viena Ukmergės gyventoja – 59 metų moteris. Tai jau aštuntoji COVID-19 sukelta mirtis rajone.

Ligos simptomus pajutusi ukmergiškė iš namų į Santaros klinikas greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežta kovo 31-ąją. Sostinės ligoninėje ji buvo gydoma tris savaites. Ligonės šeimoje koronavirusas diagnozuotas ne tik jai – ši infekcija buvo nustatyta sutuoktiniui, Ukmergės ligoninės kardiologui, bei dar vienam artimajam. Jie abu pasveiko.

Ukmergiškė Santaros klinikoje mirė balandžio 21-osios ryte, tačiau nei Sveikatos apsaugos ministerija, nei Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, nei Ukmergės rajono savivaldybė dvi dienas šios informacijos neskelbė. Tik balandžio 22 d. „Gimtosios žemės“ internetiniame puslapyje www.gzeme.lt paviešinus šį faktą, balandžio 23-osios vidurdienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras išplatino pranešimą, kad „2020-04-21 mirė Ukmergės gyventojas, gydytas Santaros klinikose. Asmuo turėjo gretutinių ligų, priklausė 50–60 metų amžiaus grupei“ .

Balandžio 23-osios, ketvirtadienio, vakare iš Ukmergės į Vilniaus infekcinę ligoninę greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežta stipriai karščiuojanti moteris, kuriai įtarta COVID-19 infekcija. Aštuntą dešimtį bebaigianti ukmergiškė anksčiau gulėjo Ukmergės ligoninėje, Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje. Pasiekus sostinę ir atvykus į ligoninę senolės būklė pablogėjo ir sustojo jos širdis. Tad gali būti, jog rajone šios ligos aukų skaičius dar padidės.

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė, kad balandžio 24-osios, 7 val., duomenimis, Lietuvoje patvirtintų COVID-19 ligos atvejų – 1 410, balandžio 23 dieną patvirtinta naujų ligos atvejų – 12, iš viso šalyje mirusiųjų nuo koronaviruso – 40, pasveikusiųjų – 430. Iki šiol iš viso ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso – 90 992.

Balandžio 23 dienos duomenimis, kuriuos skelbia rajono savivaldybė, bendras Ukmergės rajono gyventojams patvirtintų ligos atvejų skaičius nekito ketvirtą parą ir buvo 88, pasveikusiųjų – 41, tarp jų yra 18 Ukmergės ligoninės darbuotojų. Nuo koronaviruso mirė 8 rajono gyventojai. Ukmergės mobiliajame patikros punkte nuo kovo 30-osios iki balandžio 23 dienos iš viso patikrinta 914 asmenų. Vien balandžio 23 dieną – 38, iš jų 2 užregistruoti Karštosios koronos linijos trumpuoju telefonu 1808.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Mecis :
  Nesupratau pries menesi susirgo o covidas dar nepasitraukia jau savate kaip nera teigiamu
 • Aha :
  Antraste neturi nieko bendro su paciu straipsniu. Zmoniu gasdinimas ir tycinis panikos kelimas. Viena pries kelias savaites uzsikretusi mire(uzuojauta artimiesiems) dar viena isvezta i Santaros klinikas su itarimu,ir velgi susijusi su ta nelemta Ukmerges ligonine. Bet nauju viruso atveju tai Ukmergeje nenustatyta? Kam sita paranoja? Siandien per visa Lietuva is beveik 8000 istirtu nustatyta vos 16 uzsikretusiu. Tokios antrastes tiesiog purvini zurnalistiniai triukai bulvariniu delfiu lygio,kad kuo daugiau zmoniu pamate antraste paspaustu ant straipsnio.
 • Nida :
  Labai gaila, bet labai maža tyrimų apimtis rajone. Mes vis dar nežinome tikrojo užsikrėtimo lygio, nežinau kodėl. Ar nėra noro tirti, tirtis, ar yra stabdoma. Tokiame židinyje turėjo būti ištirti visi spec tarnybų darbuotojai, maisto ir ne maisto prekių parduotuvių, degalinių darbuotojai. Tada būtų tikrai aišku ar infekcijos plitimas suvaldytas ar tik laukiama antros daug didesnės bangos
 • Anonimas :
  Žiniasklaida nori pamaitinti skaičiais išalkusią visuomenę. Skelbiama iškraipyta informacija.. Mieli žurnalistai, pirma pasitvirtinkite duomenis, o tuomet skelbkite. Rašot tik tam, kad rašyti..Štai jums ir žaidimo "sugedęs telefonas" pradžia.

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas