Ukmergiškės žaidė pergalingai.

Naujausi, Sportas

Kovos futbolo turnyre Utenoje

Sekmadienį, birželio 16 d., Utenos „Utenio“ stadione finišavo dvi dienas vykę „Utenis CUP 2019“ turnyrai, čia sutraukę per 300 rungtyniavusiųjų, treniravusiųjų, palydėjusiųjų ir palaikiusiųjų.

Prie „Utenis CUP“ prisijungė ir mergaitės – šeštadienį ir sekmadienį Utenos Dauniškio gimnazijos stadione varžėsi WU15 komandos iš Vilniaus, Marijampolės, Alytaus, Ukmergės, Slavučič (Ukraina) ir šeimininkės, FA „Utenis“.

Ukmergės sporto centro futbolininkės rezultatu 7:0 įveikė „Utenis 2“ komandą, 4:2 nugalėjo ukrainietes, 3:1 įveikė MFA „Žalgiris“ komandą ir 2:1 laimėjo prieš „Utenis 1“ ekipą.

„Utenis CUP“ turnyruose pralaimėjusių nebuvo, turnyro dalyvių medaliais buvo apdovanoti visi žaidėjai bei treneriai.

Absoliučiai geriausia turnyro žaidėja buvo pripažinta ukmergiškė Livija Toropovaitė. Ukmergės sporto centro komandoje geriausia žaidėja tapo Kamilė Ivanovaitė.

Mūsų futbolininkės K. Ivanovaitė ir Meida Proscevičiūtė pakviestos į Lietuvos merginų U-15 stovyklą Kaune.

Geriausiems komandų žaidėjams, turnyro žaidėjams ir vartininkams buvo įteikti asmeniniai prizai, o geriausios komandos apdovanotos „Utenis CUP 2019“ taurėmis ir medaliais.