Renginio atidarymo metu: (iš kairės) D. Unikienė, L. Aleksienė, R. Janickas.

„Kultūra - mūsų dvasios stiprybės šaltinis“, Kultūra, Naujausi

Kviečia jubiliejinė „Rudens saulutė“

Arvydas PĖŠINA

Kiekvienų metų rudenį Kultūros centre Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjunga rengia respublikinę neįgaliųjų dailiųjų amatų parodą–pardavimą „Rudens saulutė“. Šiais metais surengtoje jubiliejinėje, jau 20-ojoje, „Rudens saulutėje“ dalyvauti panoro 33 neįgaliųjų organizacijos iš 22 šalies rajonų. 376 autoriai pristatė daugybę darbų – nuo papuošalų ir žaislų iki megztų bei pintų dirbinių.

Atidarant „Rudens saulutę“ sąjungos garbės pirmininkė Lionė Aleksienė, „Rudens saulutės“ sumanytoja, papasakojo, kaip gimė renginys, sulaukiantis vis daugiau norinčių jame dalyvauti. Tai vienintelė tokia paroda šalyje ir vienintelė vienijanti visus neįgaliuosius.

Rajono meras Rolandas Janickas padėkojo už stebuklą, rodantį kitą, labai svarbią gyvenimo prasmę. Ir pajuokavo, kad orų atšilimas prasidėjo prieš 20 metų, kai pradėjo šviesti „Rudens saulutė“.

Parodos darbų autorius iš kitų rajonų ir ukmergiškius sveikino Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos pirmininkė Dalia Unikienė, savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė.

Susirinkusiems koncertavo Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos ansamblis „Daina“ (vad. Audronė Baronienė) ir saviveik-lininkai iš Jasiuliškių socialinės globos namų (vad. Daiva Šermukšnienė).

Paroda veiks iki lapkričio 20 dienos.

AUTORIAUS nuotr.

Neįgalieji pristatė daug įvairiausių darbų.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas