Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos

Kam patikėti savo siuntą?

Siuntinys – populiari bendravimo priemonė tarp asmenų, kurie gyvena skirtinguose miestuose ar net skirtingose šalyse. Ir ne tik fiziniai asmenys dažnai keičiasi siuntiniais, taip palaikydami tvirtus ryšius, stebindami. Siuntų siuntimas dažnas ir tarp juridinių subjektų – tai leidžia plėtoti draugiškus verslo santykius, pagerbti verslo partnerius, parodyti padėką, priminti apie save. Visada atidavus siuntinį kurjeriui nerimaujama, kaip siunta keliaus, ar sėkmingai pasieks gavėją. Didele dalimi siuntinio kelionės sklandumas priklauso nuo vežėjo, todėl jį pasirinkti reikia atsakingai.

Kaip teisingai pasirinkti vežėją?

Planuodami išsiųsti siuntinį turite du kelius: ieškoti informacijos atskirų vežėjų svetainėse internete arba pasinaudoti centralizuota sistema ir efektyviai taupyti savo laiką. Greičiausiai nė nereikia sakyti, kad informacijos apie kiekvieną potencialų vežėją paieška pareikalaus daug laiko, nes reikės vertinti sąlygas, kainas, maršrutus ir pan. Naudojantis viena sistema, vienijančia daug vežėjų, viso to išvengiama. Pavyzdžiui, www.parcelabc.lt platforma jungia tūkstančius vežėjų visame pasaulyje, tad šia sistema verta naudotis norint išsiųsti siuntą į bet kurį pasaulio kampelį. Reikės mažiau kaip minutės laiko suvesti siuntos duomenis į specialią formą šioje svetainėje ir sistema akimirksniu pateiks kelias alternatyvas konkrečiai siuntai gabenti – suteikiama galimybė pasirinkti priimtiniausią variantą pagal kainos bei greičio kriterijus.

Kodėl verta naudotis ParcelABC?

Sistema ParcelABC verta pasitikėti ne tik todėl, kad siuntinio kelionę suplanuosite labai greitai, yra kur kas daugiau privalumų. Pavyzdžiui, itin patraukli siuntos gabenimo kaina. Tai suponuoja unikali platformos veiklos koncepcija – sistema pagal pateiktus siuntinio duomenis ieško laisvų vietų vežėjų transporte ir jas užpildo, todėl čia galima gauti neįtikėtinai žemą kainą savo siuntai gabenti. Dar vienas privalumas – visos per šią sistemą siunčiamos siuntos iki 25 eurų draudžiamos nemokamai. Tai labai naudinga, jei siunčiama mažos vertės siunta. Negana to, vertingesnėms siuntoms yra galimybė įsigyti papildomą draudimą net iki 5 000 eurų. Siųsti su ParcelABC labai paprasta ir greita. Siuntinio duomenų suvedimas į formą užtruks labai trumpai. Sistema pasirinkimus pateiks iškart. Reikės tik išsirinkti geriausiai poreikius bei galimybės atitinkantį variantą ir suvesti išsamius siuntėjo ir gavėjo duomenis – viskas. Jokios dokumentacijos! Po apmokėjimo į el. paštą atkeliauja specialūs lipdukai, kuriuos reikia užklijuoti ant tinkamai supakuotos siuntos ir laukti, kol atvyks kurjeris jos paimti.

Verta paminėti ir tai, kad ParcelABC, apjungusi tūkstančius vežėjų visame pasaulyje, itin atsakingai renkasi vežėjus su kuriais bendradarbiauti, siekdama užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir garantuoti saugią siuntinių kelionę. Pavyzdžiui, vienas svarbiausių partnerių Lietuvoje yra „Venipak“, pasižymintis aukšta veiklos kokybe, inovatyviais optimizacijos sprendimais, spartumu, profesionalia komanda ir dėmesiu klientui. Dėmesį klientams ir atsakomybę prieš juos parodo tam tikros suteikiamos galimybės. Pavyzdžiui, Venipak sekimas – funkcija, leidžianti žinoti, kaip keliauja kurjeriui perduotas siuntinys.

Siųsdami siuntą per ParcelABC galėsite sekti siuntinio kelionę, matysite jo būseną realiuoju laiku visada, nepriklausomai nuo to, kurį vežėją pasirinksite.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Nortautas :
    Viskas yra labai paprasta, jei siunti Lietuvoje yra nemažai įmonių per kurias gali siųsti bet kai į tolimas šalis reikia, belieka tik kelios didelės tarptautinės įmonės pvz TNT tai nieko kaip ir nelieka tik mokėti brangiau bet bent jau gali tiketis kad nusiųs laiku bet ir tai visko pasitaiko
  • Aura :
    Visuomet renkuosi tokį siuntimo būdą, kurio užsakymų sistema leidžia stebėti siuntos būseną, kad nekiltų nesusipratimų ir apgaulingų pranešimų apie negautą siuntą ir siunta tikrai nepasimestų
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas