Nuotrauka iš redakcijos archyvo.

Aktualijos, Naujausi

Nauji kunigų skyrimai

Kauno arkivyskupijos kurija paskelbė informaciją apie naujus kunigų skyrimus Kauno arkivyskupijoje. Pasikeitimų yra ir mūsų rajono parapijose, priklausančiose Ukmergės dekanatui. Numatyta, kad naujieji kunigai pareigas turi pradėti eiti iki liepos 22 dienos.

Kunigas Robertas Urbonavičius atleistas iš Ukmergės Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaru. Jį pakeitė iki šiol Raseiniuose vikaru buvęs 38 metų kunigas Valdas Šidlauskas. Šie abu bendraamžiai dvasininkai buvo kurso draugai Kauno kunigų seminarijoje, abu 2014-ųjų gegužę įšventinti į kunigus.

Ketverius metus Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos vikaru buvęs R. Urbonavičius su pirmąja savo parapija Ukmergėje jau atsisveikino ir pradėjo tarnystę Raseiniuose, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijoje.

Kunigui V. Šidlauskui Ukmergė – jau antra parapija. Po kunigystės šventimų jis beveik pusantrų metų buvo Jonavos Šv. Apaštalo Jono parapijos vikaras.

Siesikų Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos tikintiesiems tenka atsisveikinti su klebonu Rimu Mačiulskiu. Taip pat jis atleistas iš Pagirių Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijos klebono pareigų ir paskirtas Panoterių Šv. Kryžiaus Atradimo ir Bukonių Šv. arkangelo Mykolo parapijų klebonu.

Naujuoju Siesikų ir Pagirių parapijų klebonu paskirtas kunigas Kazys Gražulis, iki šiol buvęs Rumšiškių Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonu bei Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kapelionu. Beje, 57-erių K. Gražuliui Ukmergės rajonas neblogai pažįstamas. Jis iki 1994-ųjų kelerius metus buvo Deltuvos, po to 2005–2010 metais – Pašilės ir Pabaisko parapijų klebonu.

Kauno arkivyskupo sprendimu į naujas parapijas perkeliami ir iš Ukmergės kilę kunigai 31-erių Darius Vasiliauskas, 44-erių Gražvydas Geresionis bei 66-erių Jonas Bujokas. Pastarasis atleistas iš Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijos klebono pareigų ir paskirtas Dotnuvos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai ir Šlapaberžės Nukryžiuotojo Jėzaus parapijų klebonu. Iki šiol šių parapijų klebonu buvęs G. Geresionis paskirtas Josvainių Visų Šventųjų ir Pernaravos Nukryžiuotojo Jėzaus parapijų klebonu. Kunigas D. Vasiliauskas paskirtas Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos vikaru ir Apsireiškimo koplyčios rektoriumi.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas