Vidiškiečiai – čempionai

Ukmergės sporto centro Šventupės sporto salėje vyko 2016–2017 metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų futbolo 5×5 finalinės varžybos.

Zoninėse varžybose dalyvavo 27 komandos. Teisę dalyvauti finale iškovojo Kauno, Kėdainių, Kretingos ir Ukmergės rajonų bendrojo ugdymo mokyklų komandos.

Varžybų atidarymo metu sėkmės dalyviams linkėjo Sporto centro direktorius Vytautas Tutlys, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkas Ričardas Ališauskas, Vidiškių pagrindinės mokyklos direktorė Laimutė Strelčiūnienė. Futbolininkus melodija ir šokiu pasveikino Vidiškių pagrindinės mokyklos šokėjos.

Nugalėję visas komandas, čempionais tapo Vidiškių pagrindinės mokyklos futbolininkai. Antrą vietą iškovojo Kauno rajono Babtų gimnazija, treti – Kėdainių rajono Dotnuvos pagrindinė mokykla.

Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Simonui Kaseliui, gynėjo – Ugniui Kančelskiui, geriausio komandos žaidėjo – Eligijui Streižiui.

Varžybų vyr. teisėjas – Darius Petraška.