Vaikai su renginio vedėjomis.

Jaunimas

Rudenėlio kelias

Jolanta VERBICKIENĖ

Vidiškių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio skyriaus vaikai su auklėtojomis ir muzikos mokytoja surengė šventinę muzikinę popietę, kuri apjungė visas rudenį įstaigoje vykusias pramogas, darbelius, veiklas. Ugdytinių tėveliai mielai šiai progai pagamino ir atsinešė originalius kūrinius iš vaisių, daržovių. Parodą papildė auklėtojų, darbuotojų sodo gėrybės, įspūdingos daržovės, vaisiai. Renginį pagal švedų rašytojų Jujos ir Tomo Vislanderių sukurtus pasakojimus, nuotykius vedė karvutė Mamulė Mū ir Varna.

Dainelių, ratelių, šokio, mįslių pagalba Karvutė kartu su vaikais iš „Meškiukų“ ir „Nykštukų“ grupės susipažino su rudenėliu. Linksma dainelė visus pakvietė į lapais nuklotą kelią, kuriuo eidamas klausaisi sudžiūvusių lapų šiurenimo melodijos. Vaikai rankyčių delniukais kūrė savo lietaus muziką. Rugilė, Vismantė, Karolina padainavo apie vorą, į kurio tinklus įkliuvo Karvutė. Varna, kuri nebijojo tamsos, su mažaisiais šoko ratelį-šokį „Tamsu, tamsu…“

Šokio ratelyje sukomės su miške gyvenančiais gyvūnais, kurie jau pasiruošė šaltai žiemai. Dar kartu visi šventėje prisiminėme vasarą ir padainavome apie smėlio dėžėje keptus smėlio blynus, pašokome ratelius apie gražiausias darželio gėles bijūnėlį ir rožytę. Muzikinę popietę baigėme smagiu rateliu kartu su tėveliais, broliais ir sesėmis.

Varna gyrė mažuosius ir prašė šeimininkės gerus vaikus, kurie žaidė ir mokė karvutę, pavaišinti pyragu. Ką tik iškeptu pyragu ji vaišino ne tik vaikus – valgė visi žiūrovai, svečiai. Po to apžiūrėjome daržovių parodą. Neliko nė vieno neapdovanoto, visi sulaukė pagyrimų, prizų. O kai kurios daržovės dar puošia mūsų langus ir laukia gero recepto.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas