Nusikaltimas įvykdytas šiame name.

Kriminalai

Nužudymu įtariamas asmuo dar nesulaikytas

Rugsėjo 10-ąją, apie 20.05 valandą, Linų gatvės name buvo rastas mirusio ukmergiškio (g. 1973 m.) kūnas su šautinėmis žaizdomis. Daugeliui žinomas ir „Ukmergės milijonieriumi“ vadintas vyras aptiktas negyvas varžytinėse įsigytame name. Įtariamas žudikas antradienį dar nebuvo sulaikytas.

Dėl šio įvykio pagal LR baudžiamojo kodekso 129 str. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Tyrimą atlieka Vilniaus apskrities VPK Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdyba.

Tyrimą koordinuojantis Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Tomas Čepelionis „Gimtajai žemei“ antradienį sakė, kad tiriamos kelios versijos, įtariamasis nėra sulaikytas. Prokuroras teigė, jog neturi duomenų apie tai, kad galimas žudikas jau išvyko iš šalies ir slapstosi užsienyje.

Kaip jau buvome skelbę, pranešimas apie galimą nelaimę buvo gautas iš Bendrojo pagalbos centro. Į jį kreipėsi vyras, kuris teigė, jog niekur neradęs savo pažįstamo, atvažiavo prie minėtojo namo Linų gatvėje. Nors durys buvo užremtos ir negalėjo įeiti į vidų, vyras neva pastebėjo į kraują panašias dėmes. Apie tai buvo pranešta visoms specialiosioms tarnyboms.

Į įvykio vietą atskubėjo ir antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai, nes buvo manyta, kad nužudymu įtariamas asmuo gali slėptis viduje. Deja, name jo nebuvo. Tą naktį mieste buvo stabdomi ir tikrinami automobiliai, bet žudiko sučiupti nepavyko.

Spėjama, kad į vyrą pasikėsinti galėjo ankstesnis namo savininkas, kuris šiuo metu buvo grįžęs iš užsienio. Ekspertų teigimu, dabartinis namo šeimininkas buvo nušautas apie 10–11 valandą ryte, o policijai apie įvykį pranešta tik vakare.

Nužudytąjį pažinoję žmonės pasakojo, kad vyras gyveno sename mediniame name Vilniaus gatvėje, atrodė kaip benamis, niekur nedirbo, bet turėjo daug pinigų, turto Vilniuje, Kaune, didelį sklypą miško. Nepatvirtintais duomenimis, įvykio vietoje buvo rasta ir nemažai grynųjų pinigų, apvertus nužudytojo kūną iš kišenės iškrito apie 3 tūkst. eurų.

„G. ž.“ inform.

Genovaitės KAZIELIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • bix :
  Pazinojau JI 26 metus,pinigu jis is nieko neprasinejo kaip uzdirbo pirmas kapeikas irgi zinau,Uz jo stovi 1 zmogus kurio ir yra visi sie pinigai.KONTORA gal laikas ijungti smegenis.
 • Antanas :
  O as ji pazinojau seniai buvo visai neblogas zmogus .Dirbo sunkiai vaikyste buvo irgi nelengva be motinos tevas taip pat sunkiai vertesi augindamas 3 vaikus.Ir kaip kazkas raso kad jis prasinedavo praeiviu pinigu sunku tuo patiketi.Valdas to tikrai nedarytu.Labai gaila jo
 • lpi :
  Atrode kaip benamis,pagal kokius požymius 🤷?benamis yra be gyvenamosios vietos,jai nežinot
 • Ukmergiske :
  Jei žinomas zudykas paskelbkite foto ir info kas jus toks.!!! O ne rašykit kiek jis turėjo turto, namų, miškų ir pinigų!!! viską uždirbo pats, sunkiai dirbdamas!!! i Kode apie visus kas mirė nerasot kiek turi turto?!

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas