Įvairūs

Intymi kosmetika – kokybiškam intymiam gyvenimui

Greičiausiai dažną porą anksčiau ar vėliau intymiame gyvenime ištinka šiokia tokia monotonija, apsigyvena rutina, nerimą kelia sunkiau pasiekiama kulminacija, o galbūt ir partneris jaudina mažiau... Kai kurios poros su tuo susitaiko, o kitos ieško išeičių ir problemų sprendimo. Tik ar žinote, kad aistrai ir ypatingiems potyriams sugrąžinti reikia visiškai nedaug? Tik kokybiškos intymios kosmetikos, skirtos tiek vyrams, tiek moterims.

Intymi kosmetika – slaptas raktas į erotika bei aistra persmelktą miegamojo atmosferą, seksualius žaidimus bei neapsakomai malonius potyrius.

Intymi kosmetika moterims: koks pasirinkimas?

Šias priemones galima suskirstyti į dvi grupes: kosmetika, siaurinanti vaginą, ir stimuliuojanti kosmetika. Pastaroji bus puikus pasirinkimas, jei sunku susijaudinti, stimuliacija yra neveiksminga. Šių priemonių sudėtyje yra visiškai saugių specialių sudedamųjų dalių, pasižyminčių kraujotakos aktyvinimu intymiose vietose, todėl jos tampa jautrios net menkiausiam prisilietimui. Stimuliuojanti intymi kosmetika leis atrasti savo kūną iš naujo ir patirti malonumą lengvai bei juo mėgautis. Yra priemonių, skirtų konkrečiai klitorio stimuliacijai.

Kita dailiosios lyties atstovėms skirta intymios kosmetikos kategorija yra kremai bei geliai, siaurinantys vaginą. Šios priemonės stangrina vaginos audinius aktyvindami kraujotaką į jos sieneles, dėl ko pastarosios stangrėja. O juk ne paslaptis, kuo stangresni vaginos audiniai, tuo didesnis malonumas garantuojamas ne tik moteriai, bet ir partneriui.

Vyrams skirtos intymios kosmetikos priemonės

Intymiame gyvenime neretai vyrus vargina viena iš šių problemų: pernelyg greita ejakuliacija arba sunkiai patiriama ejakuliacija. Todėl speciali vyrams skirta intymi kosmetika gali būti dvejopo poveikio: nutolinanti ejakuliaciją ar, atvirkščiai, ją stiprinanti.

Malonumą abiem partneriams dovanojantis lytinis aktas ypač svarbus vyrams – tai jiems teikia pasitikėjimo savimi, teigiamai veikia savivertę. Tačiau pasitaiko, kad vos prasidėjus lytiniam aktui vyras jau patiria malonumą. Nenuostabu, jog tai sutrikdo vyrą, šiek tiek nusivylimo suteikia moteriai. Ši problema užkerta kelią patirti malonumą partnerei, o ir pačiam vyrui neretai tampa pasitikėjimo savimi stokos priežastimi. Todėl tokiu atveju verta išbandyti ejakuliaciją nutolinančias priemones, kurių veikimo principas – varpos jautrumo sumažinimas. Mažesnis jautrumas lemia ilgesnį lytinį aktą ir padeda nutolinti ejakuliaciją.

Tačiau galima ir priešinga problema – sunkiai patiriama ejakuliacija. Nepriklausomai nuo priežasčių, efektyviai kovoti su ja gali padėti intymi kosmetika – kremai ir geliai, gerinantys kraujotaką į varpą, suteikiantys jai stangrumo, stiprumo ir leidžiantys efektyviau pasiekti malonumą.

Universali intymi kosmetika moterims ir vyrams

Intymios kosmetikos asortimente yra ir universalių – vyrams bei moterims, porai – skirtų priemonių, atliekančių įvairias funkcijas, pavyzdžiui, gerinančių intymaus gyvenimo kokybę, mažinančių diskomfortą, suteikiančių naujų potyrių, padedančių atsipalaiduoti ir pan. Šioje kategorijoje populiarios oraliniam bei analiniam seksui skirtos priemonės, taip pat feromonai ir masažu skirti aliejai. Meilės žaidimais mėgautis vonioje mėgstančios poros noriai renkasi vonios malonumams skirtus produktus.

Intymi kosmetika leis pasinerti į jaudinančius ir lengvai pasiekiamus malonumus. Jei norite tokią kosmetiką įsigyti jau dabar – verta pirkti internetu. Čia Jūsų laukia labai platus pasirinkimų spektras, patraukli kaina ir visiškas konfidencialumas.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas