Prie upės atskubėjo visos gelbėjimo tarnybos.

Kriminalai, Naujausi

Upė pasiglemžė mažamečio gyvybę

Liepos 20-ąją Šventosios upėje, prie tilto, paskendo devynerių metų berniukas.

Pranešimas apie nelaimę Bendrojo pagalbos centro telefonu gautas apie 13.40 valandą. Buvo pranešta, kad upėje, nuo miesto pusės skęsta vaikas, vyrai bando jį gelbėti.

Prie tilto išskubėjo visos specialiosios tarnybos. Deja, nei tuo metu besimaudę žmonės, nei atvykę ugniagesiai gelbėtojai mažamečiui padėti jau negalėjo.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai nuskendusio vaiko ieškojo keliomis valtimis, nardė apsivilkę specialius kostiumus. Jiems talkino policijos pareigūnai bei prie upės tuo metu poilsiavę vietos gyventojai, taip pat buvo iškviesti narai iš Vilniaus.

Pasak iš atostogų į įvykio vietą atskubėjusio Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovo Dainiaus Vyšniausko, upė prie tilto labai srauni, čia yra daug gilių daubų. „Valtyje bei nardant buvo sunku pamatyti dugną, po tiltu net irkluoti buvo sunku. Ten maudytis ypač nesaugu, nes lūžtant bangai formuojasi duobė ir traukia į gelmę“, – kalbėjo viršininkas.

Apie 15.05 valandą berniuko kūnelis buvo ištrauktas. Skenduolį pastebėjo ant kranto buvę žmonės. Srovė jį buvo nunešusi apie 40 metrų į priekį. Kūnas aptiktas 15 metrų nuo kranto, maždaug pusantro metro gylyje. Greitosios medicinos pagalbos medikai konstatavo vaikelio mirtį.

Tai pirmas nelaimingas atvejis šiais metais Ukmergės rajone. D. Vyšniausko teigimu, emociškai sunku matyti, kaip traukiamas nuskendęs vaikas, regėti artimųjų skausmą. Vis tik rajono ugniagesių gelbėtojų vadovas mano, kad iš tėvų pusės labai neatsakinga išleisti vaikus be priežiūros prie upės, leisti jiems maudytis prie tilto.

Rajono Policijos komisariate po šios nelaimės pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pranešama, kad įvykio metu su vaiku prie upės buvo motinos sugyventinis. Berniuko mama tuo metu buvo namuose, tapetavo kambarį ir paprašė vyro, kad šis palydėtų sūnų prie upės. Įtėviu pareigūnams prisistatęs asmuo tvirtino bandęs gelbėti skęsti pradėjusį vaiką, bet nesėkmingai.

„G. ž.“ inform.

Nijolės STUNDŽIENĖS nuotr.

Skenduolio ugniagesiai gelbėtojai ieškojo plaukiodami valtimis ir nardydami.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Va :
    Apleidot papludimius,va kas atsitinka! Truksta gero gaspadoriaus.
  • Vy :
    Labai gaila vaikučio. Užuojauta
  • Genute :
    Baisu.....Užuojauta mamai

Įkliuvo įkaušęs vairuotojas

2020/08/07

Komentarų (0)

Pavogė metalo laužą

2020/08/07

Komentarų (0)