Jaunimas

Jaunieji dviratininkai laikė egzaminą

Asta KROGERTIENĖ

Vilniau apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė

Pasibaigus mokslo metams policijos bendruomenės pareigūnai 12–13 metų moksleivius kviečia mokytis Kelių eismo taisyklių ir įgyti dviratininko pažymėjimą. Šiais metais tokius mokymus pabaigė 15 vaikų.

Mokymuose dalyvavo moksleiviai iš Siesikų gimnazijos, „Šilo“ progimnazijos, Užupio, Senamiesčio, Veprių ir Dukstynos pagrindinių mokyklų.

Jaunųjų dviratininkų mokymai vyko birželio mėnesį ir pirmą kartą jie buvo organizuojami nuotoliniu būdu. Moksleiviai internetu sprendė Kelių eismo taisyklių testus, o vėliau laikė egzaminą. Sėkmingai jį išlaikė visi kursų dalyviai. Bendruomenės pareigūnai kiekvienam įteikė jaunojo dviratininko pažymėjimą ir dovanojo dviratininkui būtinas saugumo priemones – šalmus, petnešas ar žibintus.

„Mūsų tikslas – supažindinti jaunuosius dviratininkus su eismo taisyklėmis, ugdyti atsakingą požiūrį ir mokyti saugaus elgesio gatvėje“, – sakė rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Daiva Novikienė.

Mokymai rengiami jau ketvirtus metus, vykdant projektą „Saugaus eismo klasė“. Tai – tęstinis projektas, kuriam finansavimą skiria Ukmergės rajono savivaldybė. Per šiuos metus jaunojo dviratininko pažymėjimus įgijo 120 rajono vaikų.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas