Pabaisko ugniagesių komandos ugniagesiai gelbėtojai prie rajono savivaldybės nupirkto automobilio.

Aktualijos, Naujausi

Paminėjo šventes ir pasidžiaugė įsigytu gaisriniu automobiliu

Liepos 3-ąją rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos darbuotojai minėjo dėl karantino atidėtą savo profesinę šventę, gegužės 4-ąją švenčiamą Šv. Florijono dieną, ir Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną bei pasidžiaugė naujai įsigytu gaisriniu automobiliu „Iveco 120-25AW“.

Renginyje dalyvavo rajono vadovai, politikai, kolegos ir kiti svečiai.

Renginio metu už profesionalų darbą Priešgaisrinėje tarnyboje, asmeninį indėlį gerinant komandų materialinę bazę, nuolatinį profesinį tobulėjimą bei gaisrinės saugos propagavimą Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas padėkas įteikė penkiems ugniagesiams gelbėtojams iš Pabaisko, Siesikų ir Želvos ugniagesių komandų.

Rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga už nepriekaištingai atliekamą darbą, darbštumą, geranoriškas iniciatyvas bei gaisrinės saugos nuostatų sklaidą padėkas skyrė gausiam būriui ugniagesių gelbėtojų iš Pabaisko, taip pat Veprių, Valų, Taujėnų ir Šešuolių ugniagesių komandų.

R. Lukošius padėkas įteikė ir Pabaisko pagrindinės mokyklos jaunųjų ugniagesių būrelio vadovui, mokytojui Rimantui Gutauskui bei su mokykla atsisveikinantiems Nerijui Rameliui ir Žanetai Tukačiauskaitei, kurie dvejus metus aktyviai lankė būrelį.

Iškilmių metu įsigytą gaisrinį automobilį pašventino Pašilės ir Pabaisko parapijų klebonas Rimantas Laniauskas.

„G. ž.“ inform.

Savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos nuotraukos

Gaisrinio automobilio raktelius meras R. Janickas įteikė Pabaisko ugniagesių komandos skyrininkui Tadui Zakarauskui.

Palikite komentarą apie straipsnį