Asociatyvi nuotrauka

Sveikata

Ligoninėje visi skyriai dirba savo patalpose

Nuo liepos 1 dienos Ukmergės ligoninėje visi skyriai dirba savo patalpose. Iki šiol įstaigos struktūra buvo perorganizuota.

Taip pat pilnu pajėgumu pradėjo veikti Vaikų ligų skyrius – jis kurį laiką dėl karantino nedirbo.Priėmimo–skubiosios pagalbos skyriuje priimami ir suaugusieji ir vaikai.

Rajono savivaldybės internetiniame puslapyje ukmerge.lt pranešama, kad atvykus į Priėmimo–skubiosios pagalbos skyrių pirmiausia atliekamas pacientų rūšiavimas per prie durų esantį domofoną ir, priklausomai nuo skundų ir paciento būklės, žmogus priimamas patalpose pagal rūšiavimo kategoriją. Dėl to pacientams gali tekti šiek tiek palaukti.

Skubos tvarka stacionarizuojamiems ligoniams, turintiems COVID-19 virusą atitinkančius simptomus, atliekamas SARS-CoV-2 tyrimas. Jis būtinas ir pacientą lydinčiam asmeniui, jei stacionarizuojasi kartu. Kol gaunamas atsakymas, pacientai guldomi po vieną izoliacinėse palatose, kur turi laikytis rekomendacijų dėl apsauginių veido kaukių dėvėjimo ir rankų plovimo, taip pat nevaikščioti po ligoninės patalpas.

Pacientų lankymas gydymo įstaigoje vis dar ribojamas – leidžiama, turint gydančio gydytojo leidimą, lankyti tik terminalinės/sunkios būklės pacientus ir vaikus iki 14 metų amžiaus.

Asmenys, norintys patekti į VšĮ Ukmergės ligoninė patalpas, yra patikrinami prie įėjimų į pastatą (aiškinamasi, kokiu tikslu atvyko, matuojama kūno temperatūra, apklausiama dėl COVID-19 viruso simptomų ir epidemiologinės anamnezės).

Būnant ligoninės patalpose visiems privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.

Konsultacijų poliklinikoje registracija vykdoma telefonu arba internetu. Į patalpas įleidžiami tik užsiregistravę specialisto konsultacijai pacientai.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas