Asociatyvi nuotrauka

Aktualijos, Naujausi

Akušerijos skyriuje – džiaugsmingos nuotaikos

Ukmergės ligoninės Akušerijos skyriuje po ilgos pertraukos, dėl koronaviruso pandemijos daugiau nei du mėnesius uždarytame ir tik birželio 8 dieną atvėrusiame duris, vėl švenčiamas naujos gyvybės atėjimas.

Kaip skelbiama rajono savivaldybės internetiniame puslapyje www.ukmerge.lt, birželio 11-osios popietę Akušerijos skyriuje 32 metų ukmergiškė Orinta Kamarauskaitė susilaukė savo pirmagimės. 52 centimetrų ūgio ir 3 660 gramų sveriančiai dukrelei laiminga mama suteikė Emos vardą.

„Viskas puiku. Labai džiaugiuosi. Visoms rekomenduoju gimdyti tik Ukmergėje. Pačios geriausios rekomendacijos“, – sakė Orinta.

Akušerijos skyriaus vyresnioji akušerė Jurgita Zakarauskienė patikino, kad šiuo pirmuoju gimdymu labai džiaugiasi ir visas skyriaus kolektyvas.

„Pagaliau visi sugrįžome į senas vėžes. Gimdymas nuo ankstesnių, iki karantino buvusių, išsiskyrė galbūt tik tuo, kad mums reikėjo dėvėti kur kas daugiau apsauginių priemonių, su apsaugine kauke, kiek galėjo, buvo ir pati gimdyvė.

O daugiau niekas per daug nepasikeitė, atvykstančioms gimdyvėms nereikia kažkokio ypatingo pasiruošimo. Gal tik supratimo ir kantrybės gali prireikti dėl padidintų saugumo reikalavimų.

Juokaujame, kad dabar atsirado daugiau gaišaties – į skyrių atvykusiai moteriai tikrinama kūno temperatūra, paimamas tepinėlis iš nosiaryklės tyrimui dėl koronaviruso. O jei kartu atvyksta ir vyras, kuris norės stebėti gimdymą ir po to visą laiką su gimdyve ir naujagimiu būti palatoje, jam taip pat bus privalomas toks tyrimas“, – kalbėjo medikė.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Steve Hoffman :
    Sveiki ponios ir ponai Ar jums labai reikalinga finansinė parama (paskola)? Daugybė žmonių susiduria su nesavalaikiais finansiniais iššūkiais ir dauguma jų negali gauti paskolų iš vietinių bankų ar kitų finansų institucijų dėl aukštų palūkanų normos, nepakankamo užstato, skolos ir pajamų santykio, žemo kredito reitingo ar kitų priežasčių. Jei jums reikia skubios paskolos, patarsiu susisiekti su mano įmone ir mes padėsime jums gauti paskolą. Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninę paskolą, verslo paskolą, hipotekos paskolą ir daugelį kitų), taip pat siūlome ilgalaikes ir trumpalaikes, užtikrintas ir neužtikrintas paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 20 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą. Daugiau informacijos; čia yra mūsų kontaktinė informacija. Kontaktinis el. Paštas: novicapfinancialservices@gmail.com Kontaktinis numeris: +31642117819 („WhatsApp“)
  • Vn :
    Kam ta kauke. Juokinga. Vaika irgi su kauke daryt reikia? 😀