Aktualijos, Naujausi

Vėl atgimė turgavietės prieigos

Daiva ZIMBLIENĖ

Savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Nuo penktadienio po kelis mėnesius trukusios rekonstrukcijos vairuotojams ir pėstiesiems vėl atsivėrė Vasario 16-osios gatvės atkarpa (nuo Klaipėdos g. iki A. Smetonos g.).

UAB „Ukmergės keliai“ darbuotojai dviem vientiso asfalto dangos sluoksniais perliejo 380 metrų ilgio šios gatvės atkarpą bei įrengė šaligatvį, o prie miesto turgavietės įrengė dvi šiuolaikiškas ir apšviestas automobilių stovėjimo aikšteles (viena jų yra 890, o kita – 544 kv. m ploto), kuriose vienu metu tilps iki 70-80 transporto priemonių.

„Beliko tik atlikti baigiamuosius darbus – pasėti žolytę, pastatyti kelio ženklus ir kt. Iki birželio mėnesio planuojame atnaujinti ir A. Smetonos gatvės atkarpą (nuo Deltuvos g. iki Vasario 16-osios g.)“, – sakė Robertas Paulauskas, bendrovės „Ukmergės keliai“ objekto vadovas.

Priminsime, kad visi darbai vykdomi pagal pernai Ukmergės rajono savivaldybės ir UAB „Ukmergės keliai“ pasirašytą „Ukmergės miesto A. Smetonos, Vasario 16-osios gatvių ir prie jų esančių viešųjų erdvių rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbų“ sutartį.

Projekto įgyvendinimo metu taip pat bus sutvarkytas Klaipėdos gatvės skveras. Čia numatyta įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus, paviršinių nuotekų tinklus ir drenažą, apšvietimą. Turėtų pasikeisti ir aplinka prie naujojo Tolerancijos centro Vasario 16-osios gatvėje. Jo rekreacinėje zonoje atsiras automobilių stovėjimo aikštelė, bus įrengtas drenažas, apšvietimas ir kt.

Genovaitės KAZIELIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Zita :
  Kam trinat tai tiesa
 • Sita :
  Melas atvazevus I turgu nera kur masinos palikiri
 • Rimas :
  Sunkiai sekasi Ukmergei tvarkytis viskas išgriauta galo nematyt gal reiketu viena pabaigt o tada kito darbo imtis dabar Ukmergė kaip po karo
 • V :
  Valio. Pagaliau bulbu nereiks tempti per puse ukmerges.

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas