Naujausi, Nuomonių telefonas

Aikštelės įrengimas užtruko

Loreta EŽERSKYTĖ

 „Visi piktinasi, kad Ukmergė – tarsi apkasų miestas. Ir pagrįstai. Negana to, kad keliose gatvėse vyksta kapitalinis remontas, jomis sudėtinga važiuoti, darbus atliekantys statybininkai kuria dirbtines kliūtis ir darko miesto centro vaizdą. Kauno gatvė baigiantis balandžiui, tik atšilus, buvo papuošta naujais vazonais, juose pasodintos žydinčios gėlės. Netrukus priešais viešbutį prasidėjo remontas. Palei gatvę darbininkai išardė trinkeles ir beveik dvi savaites daugiau čia nesirodė. Suprantu, kad čia bus įrengta paprasčiausia transporto stovėjimo vieta. O atrodo, kad vyksta amžiaus statyba. Nejau nebuvo galima iš anksto pasiruošti ir iš karto atlikti suplanuotus darbus? Keista, kad taip elgiasi tie, kurie mieste kuria infrastruktūrą...“ – samprotavo Gintaras.

Ukmergiškio išsakytas mintis pakomentavo savivaldybės administracijos direktorius D. Varnas. Pasak jo, Kauno gatvėje, priešais viešbutį, bus įrengta ne automobilių stovėjimo aikštelė, o sustojimo vieta autobusams, kad galėtų išlaipinti ir įlaipinti atvykusius turistus.

„Tokį prašymą rajono valdžiai viešbučio savininkai buvo pateikę prieš kelerius metus. Nors stovėjimo vietą įrengti buvo pažadėta, pažadas nebuvo įvykdytas. Ir tai verslininkus gerokai nuvylė, jie, turėję planų atgaivinti prie Šventosios esantį buvusį Avalynės fabriką, nusprendė atsisakyti investuoti Ukmergėje“, – sakė D. Varnas.

Jo žodžiais tariant, nesigilinant, kas ir kada žadėjo, bet neištesėjo, buvo nuspręsta pagaliau padaryti tai, ko prašė verslininkai.

„Autobusų sustojimo vietos įrengimo pirkimas vyko rudenį, jį laimėjo UAB „Ukmergės versmė“. Žiemą, nežinant, kokie orai laukia, darbai nebuvo pradėti. Kai buvo išardytos trinkelės, paaiškėjo, jog toje vietoje yra telekomunikacijų šulinys, todėl darbai ir užtruko“, – sakė direktorius.

D. Varnas tikisi, kad sustojimo vieta turistų autobusams netrukus bus įrengta, o viešbučio savininkai toliau tvarkys jiems priklausantį pastatą Šventosios pakrantėje. Direktorius atskleidė, jog verslininkai puoselėja mintis apie jaunimui patrauklią erdvę – pakrantėje planuojama įrengti terasą, taip pat galvojama apie plaukiojantį fontaną Šventojoje.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Vilius :
  Idomiausia kad niekas nežinojo kad ten telekom šulinys visi nuo koronos išmire nebeliko kas žinojo net nejuokinga planus gatviu pamete ir staiga kasant surado lobi
 • Gedas :
  Gerb. Varnai gal nėra didelė valstybinė paslaptis kas apmokėjo už verslininkų ultimatuma ir kiek tai kainavo ir gal gali pasakyti kokios sankcijos bus taikomos jei viešbučio savininkai neįrengs terasos ir fontano. Redakcijos prašytume ne cencūruoti o skelbti komentarus.
 • Rimas :
  Nemoka tvarkytis baisi ta Ukmergė griauna be proto kaip po karo kokie čia turistai ką jis čia sapalioja
 • Aaaaa :
  Ko jus pikstat? Ukmergei LR Konstitucinio teismo isaiskinimai negalioja, nes Konstitucija paseno! O cia tik trinkeles, aikstele ...
 • Geda :
  Žioplas Varnas, grįžk į Bikuva ten tau vieta
 • Geda :
  Vargšė mūsų Ukmergė. Meras artistas Caras Imperatorius Aleksandras II, D. Varnas klouno tęsinys per metus kiek pažadų: ne atpažistamai pasikeis, grožyje spindės Ukmergė, būtų gerai, kad bent jau smulkmena padarytu, jau rašėm duobe Kęstučio aikštėje sutvarkytu. Dariukai ar nejauti, kad ne tau šis darbas, persunkus, grįšk į Bikuva ir prekiauk skysčiu nuo dulkių Dust. Nepakilai iki rajono vado jei viešbučio savininkai gali tokias sąlygas statyti, tai kodėl nedarote stovėjimo aikštelės kultūros rūmų pusėje ten tai tikrai žymiai reikalinges aikštelė, galų gale savartynas už Buitinio pastato vadinamoji Auglio aikštė, tavo pažadas kad bus panaikinta. Ramiai pagalvok, Bikuva po apylinkės inspektoriaus pareigų tai tavo karjeros viršūnė, tai parodė tavo metų darbai.
 • Na :
  Varnas visada tanda pasiteisinima.
 • skaitytoja :
  nieko neįžedinėjant, bet liūdna tai, kad dėjo trinkeles, mokėjo manyčiau nemažus pinigėlius, o dabar ardo, nes reikia stotelės turistų autobusui. Tai juk tą stotelė pasidaryt galima ir iš kitos pusės viešbučio ir liuks.Juk sklypas išpirktas, be to šalia aikštelė, kur statydavo mašinas, atvažiavusieji į bažnyčią- autobusui sustoti vietos sočiai. Tai ne - reikia priešais kultūrnamį. Nejaugi taip ir toliau - statysim, darysim ir ardysim.
 • Varnai :
  Apie fontana fantastines istorijas tas veikejas pasakojo pries kokius 7 metus :) cia tik tau naujiena :) Nebepusk miglos zmonems i akis :)
 • Švabra :
  Nuo kada Ukmergė patapo tokiu turizmo centru, į kurį turistai veržiasi autobusais? Net matau, kaip viešbutis rezervuotas keliems mėnesiams į priekį... Aikštelė prie buvusios "Gero skonio" parduotuvės "primūrita" turistinių autobusų... Nebetelpa. Reikia dar vienos. Reikia - bus. Žodis - gipsas.....
 • M.V. :
  Džiugu,kad turime toki administracijos direktoriu.nors nebijo imtis inciatyvos.nei,kaip kaikurie ankščiau valdžioje!!!
 • Angelas :
  Durniu laivas ! Soka pagal verslininku dudele- uz pinigus sumaste autobusu aikstele irengti priesais kulturnami.Sutvarkytu geriau autobusu stotele prie krastotyros muziejaus.Sustojus autobusui _ turi laukti virtine automobiliu. Vienu zodziu _ ner seimininko Ukmergej !
 • xa xa :
  ne nu ir klounai dirba savivaldybei... eiliniai zmones protingesni! nesuprantu iki siol,kaip juos isrenka i valdzia?
 • Aha :
  "Kai buvo išardytos trinkelės, paaiškėjo, jog toje vietoje yra telekomunikacijų šulinys, todėl darbai ir užtruko“ Viespatie aukstielninkas su viespaciukais. Tokios apsileidusios valdzios Ukmwrge simta metu neturejo. Mero aplamai nuo karantino pradzios niekas nei mate nei girdejo,kokiam bunkery nuo koronos slepiasi. Varnas tai kaip ten sakoma tas kur su iniciatyva. Viska ka daro - vis ne pro ta gala.
 • nemo :
  O tai gatves plane telekomunikacijų šulinys buvo nepažymėtas? Ar jis atsirado pernakt? Nenustebsiu,jei Įrengiant fontaną Šventojoj paaiškės,kad joje yra vandens

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas