Aktualijos, Naujausi, Sveikata

Brangūs Ukmergės rajono gyventojai!

Kaip žinia, blogos naujienos apskrieja visus greičiau nei geros. Deja, bet būtent tokiomis aplinkybėmis kreipiuosi į Jus, mūsų miesto ir rajono gyventojus, visus mūsų plačios bendruomenės narius.

Situacija yra neeilinė. Gyvename taikos metais, bet dar niekada nebuvo taip, kad dalis ligoninės veiklos būtų paralyžiuota. Labai apmaudu, kad visame pasaulyje siaučiantis ir sunkiai valdomas virusas atsėlino taip arti mūsų. Mes jau pajutome, kokia tai grėsminga nematoma jėga. Ji neklausia ir nesirenka. Ji veikia. Ir tai yra mūsų nauja realybė.

Mielieji! Kreipiuosi į Jus kaip žmogus. Kaip gydytojas. Kaip ligoninės vadovas, jaučiantis didžiulę atsakomybę, kad mūsų miesto ligoninė galėtų Jums padėti saugoti jūsų sveikatą kiekvieną dieną. Tai mūsų misija, mūsų pašaukimas. Mūsų visų gydytojų ir ligoninės personalo kasdienis sunkus darbas.

Šiandien kaip niekada mums reikalingas Jūsų palaikymas ir supratimas, kad visi medicinos darbuotojai išvien stoja į kovą su nežinomu ir nematomu priešu – virusu, kurio vardas – Pandemija. Supraskite – jėgos nėra lygios, bet mes dedame visas pastangas ir tikime, kad mes būsime stipresni. Tad nepasiduokime panikai ir nepradėkime skaldytis, ieškoti kaltų, kuris kurį galimai užkrėtė virusu. Tai beprasmiška. Tai kova su vėjo malūnais. Gydytojai neišvengiamai atsiduria rizikos centre. Jie taip pat žmonės. Turintys šeimas ir vaikus, jie taip pat, kaip ir mes visi, bet dar labiau rizikuoja užsikrėsti siaubą keliančiu virusu. Deja, kartais taip ir nutinka. Ir to kainą jau pajutome. Tai labai labai skaudu.

Kviečiu! Susitelkime ir palaikykime vieni kitus. Nekaltinkime vieni kitų. Nes priešas ir kaltininko vardas yra vienas ir jis jau gerai žinomas – tai COVID 19 arba PANDEMIJA!

Elkimės atsakingai! Saugokite save ir savo artimą. Susitelkime ir nugalėkime!

Ukmergės ligoninės gydytojų ir viso personalo vardu

Rimvydas CIVILKA

VšĮ Ukmergės ligoninės vyr. gydytojas

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Leva :
  Mieli Ukmergės ligoninės medikai, visiems Jums linkiu sveikatos ir stiprybės šiuo sunkiu laikotarpiu.
 • Ši :
  Situacija parodė ir ligoninės ir savivaldybės administracijos pasiruošimą. Kraupu.
 • Ss :
  Kaukes ligoninese patys darbuotojai isvagia nesasi namo, kaimynam, draugams. Tysia kruvomis. Taip kad tegu neinkscia med-personalas. Patys vagia kruvomis. Ukmergeje katik vienas gyventojas nuvaziavo pas pazystama med-darbuotoja pasieme sau, kaimynams, draugams.
 • Vygintas 10 :
  Mere Admimistratoriau Civilka Kur stotele ... ... ... Gal gana medziot? Mes norim aiskumo!?! Mes lietuviai.
 • Pabuskite :
  Mūsų rajone visi užmigo. Kur info kiek sergančių Ukmergėje? Ar esame užkrato židinys? Ar esame padidinto rizikos zonoje? Apsaugos ir dezinfekavimo priemones kur rajone nusipirkti? Kur info kas dirba, o kas ne? Kaip apsipirkti vyresnio amžiaus žmonėms? Kaip laikosi saviizoliacijos Ukmergėje? Ir dar daugybę klausimų.. Į politiką veržiasi visi. Kai reikia vadovauti nebera kam
 • Ex :
  Labai gražus tekstas! Skaičiau ir džiaugiausi kaip eilėraštį skaitydama na ir kas kad apie PANDEMIJĄ!!!
 • Kodėl :
  Niekaip nesuprantu kodėl dirba ,Narbutas?Gal jie šventos karvės,ir nėra rizikos grupėje?Kai pamainoj tieg daug žmonių dirba,po darbo į parduotuves ,jiems nerekalinga laikytis taisyklių,mere vel kažka pražiopsosit,uždarinekit didžiuosius fabrikus bus per vėlu
 • Valdas2 :
  Ponas Valdai ,nustokit kalbet nesamones!!!! ar zinot apie asmenu duomenu apsaugos istatyma??? Jus gal svetimos salies agentas:))??
 • Valdas2 :
  Mielas Valdai- neskleisk demagogijos- yra asmens duomenu apsauga- todel nereikia siuo metu skleisti panikos- nebent jus Lietuvos priesas
 • Rimas :
  Užsilrėtusi gydytoja užsienyje nebuvo, tai atsibuskit, išsiblaivykit grįžę visi iš užsienių ir nesišlaistykit pi visą miestą. O kreipimasis liuks, medikus palaikau, juk jie susiduria su daugybe sergančių ir negalu žinot kas užsikrėtęs
 • Jolanta :
  Mieli žmonės ką jums vardas ir pavardė nukentėjusių padės apsisaugoti nuo viruso,Ar turėsiu apie ką pletkavot,okai jūsų artimieji susirgs lėksit ir rėksit kad serga,atsikvošėkit ir padėkite vieni kitiems
 • Nida :
  P. Lina Jūs čia kažką pripainiojot ofic. Duomenimis Ukmergės medikė niekur nebuvo išvykusi ir kas ką užkrėtė pacientai medikę ar atvirkščiai dar neaišku. Žmonės meskt raganų medžioklę, suvokiat grėsmės mąstus ir saugokite save ir kitus
 • As :
  Stiprybes visiems
 • As :
  Palaikau ir linkiu stiprybes visam personalui!
 • Jurgita :
  Ačiū Jums visiems! Stipribes, Didelis, AČIŪ.
 • Aušra :
  Laikykitės, Brangūs Gydytojai! Sveikatos Jums ir stiprybės! AČIŪ, kad esate su mumis!
 • Valdas :
  Mielas Civilka,jeigu norite mūsų išlikimo ir turite žmogiškumo skelbkite savo medikų ir mirusios pavardes. Inkognito tik didina skaičių. Linkėjimai Verygai
 • Aleksandras :
  Aidas. Kada bus teisybė
 • Valdas :
  Civilka skelbkite covid medikų ir mirusių pavardės ir bus valdoma Linkėjimai Verygai!
 • Valdas :
  Mielas Civilka, kol bus covid gydytojai ir mirusieji inkognito, tuo bus daugiau užkrėstų ir panikos . ATSIBUSKITE! Linkėjimai Verygai ir Jums saviizuliacijos o ne grįžtantiems
 • Lina :
  Tokia gydytoja į kalėjimą sodint o ne ligoninen guldyti, šitiek užkrėtė žmonių, grįžus iš kelionės nesilaike karantino