Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Baigusius galioti vairuotojo pažymėjimus reikia vežiotis su savimi

Reaguojant į susidariusią situaciją šalyje ir tai, jog „Regitros“ bei kitų institucijų veikla yra laikinai pasikeitusi, karantino laikotarpiu baigusius galioti vairuotojo pažymėjimus, jei nėra galimybės jų pasikeisti internetu, reikia vežiotis su savimi, informuojama pranešime spaudai.

Susidarius situacijai, kuomet medicinos įstaigose yra didelis užimtumas ir vairuotojai negali pasitikrinti sveikatos bei gauti medicininės pažymos, tarpinstituciniu lygmeniu rastas sprendimas. Siekiant neapriboti teisės vairuoti asmenims, kurių vairuotojo pažymėjimai baigia galioti karantino laikotarpiu, su policija sutarta, jog šie asmenys nuo kovo 13 d. iki kovo 30 d. privalo vežiotis fizinį dokumentą.

Vairuotojo pažymėjimą galima užsisakyti internetu

„Regitra“ yra sudariusi galimybę klientams vairuotojo pažymėjimą užsisakyti nuotoliniu būdu. Dokumentą internetu gali pasikeisti ne tik pradedantieji vairuotojai, tačiau ir tie, kurių pažymėjimas galioja 10 metų. Pastaruoju atveju būtina esminė sąlyga – asmuo turi turėti ne seniau kaip prieš 5 metus išduotą asmens tapatybės dokumentą ir galiojančią el. medicininę pažymą.

Tuo tarpu jei vairavimo egzaminus asmuo laikė prieš dvejus metus, visus reikalingus duomenis, t. y., medicininę pažymą, asmens nuotrauką ir parašą, „Regitra“ jau turi, tad papildomai rūpintis niekuo nereikia.

Užsisakius vairuotojo pažymėjimą, jį pristatys kurjeris. Planuojama, jog artimiausiu metu dokumentai bus pristatomi ir į siuntų savitarnos terminalus.

Daugiau informacijos apie vairuotojo pažymėjimų užsakymą internetu galima rasti čia: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/vairuotojo-pazymejimai-2

Informacija užsisakiusiems, bet dar neatsiėmusiems  vairuotojo pažymėjimo

Jei vairuotojo pažymėjimą asmuo užsisakė internetu su pristatymo į namus paslauga, tuomet dokumentas bus pristatytas pasirinktu būdu. Vis dėlto, jei buvo pasirinktas pristatymas į „Regitros“ padalinį, tuomet dokumentą bus galima atsiimti pasibaigus karantino laikotarpiui.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad jei asmens vairuotojo pažymėjimas jau pagamintas ir paskelbtas galiojančiu, jis jau gali vairuoti. Pasitikrinti, ar vairuotojo pažymėjimas yra jau pagamintas, galima viešoje paieškoje, suvedus savo asmens kodą: https://www.eregitra.lt/viesa/vp_paiesk/Index.php

Jei dokumentas jau pagamintas ir asmuo nori vairuoti dar neturėdamos jo fiziškai, tuomet prieš tai Vairuotojų portale reikia pasitik-rinti informaciją apie tai, ar jis jau paskelbtas galiojančiu: https://www.eregitra.lt/vepp-web/

Karantino laikotarpiu – nuo kovo 16 d. iki 30 d. – „Regitra“ klientų aptarnavimą perkelia į elektroninę erdvę. Kitaip tariant, klientai „Regitros“ padaliniuose laikinai nėra aptarnaujami.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žvejai turi laikytis atstumo

2020/04/04

Komentarų (0)

Domeno galūnės įtaka SEO

2020/03/28

Komentarų (0)