Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Atnaujiname vonios kambarį: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis naujus gaminius?

Statistika rodo, kad mūsų šalies žmonės vonios kambarius atnaujina kur kas rečiau, nei tai daro Europos gyventojai. Ir toks požiūris tikrai nėra sveikintinas, kadangi vonios kambarys yra viena iš patalpų (net ir tuo atveju, jei ji dažnai vėdinama), kuriame ypač aukštas drėgmės lygis, tad dėlto didėja pelėsio atsiradimo tikimybė, be to, susidaro palankios sąlygoms mikrobams vešėti. Ir nors reguliarus vonios kambario valymas kokybiškomis priemonėmis gali sumažinti šių veiksnių tikimybę, dėmesį verta, kad vienas geriausių būdų užtikrinti švarią, tvarkingą bei sveikatai draugišką vonios kambario aplinką, yra šios patalpos remontas. Na, o nusprendus ją atnaujinti, būtina įsigyti ir tam tikrų įrenginių. Tačiau taip pat nereikia apmiršti, kad vonios kambariui skirtų gaminių asortimentas nuolat atnaujinamas. Tad, nusprendus atnaujinti vonios kambarį, tikrai nebeverta vadovautis tomis įžvalgomis, kuriomis vadovavotės anksčiau. Taigi, verta atkreipti dėmesį įžvalgas, kaip išsirinkti tinkamiausius gaminius vonios kambario atnaujinimui.

Renkantis vandens šildytuvą, vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti, yra įrenginio talpa. Tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad šiuo klausimu būtina vadovautis tomis pačiomis įžvalgomis, kaip ir praėjusį kartą, kai įsigijote vandens šildymui skirtą įrenginį. Atsakingai įvertinkite, ar pasikeitė (ir, jei taip, tai kaip), šeimos narių skaičius. Galbūt, jau turite anūkų ir jūsų saikai su savo atžalomis vis dažniau atvyksta pasisvečiuoti, o viešnagės tęsiasi tikrai ne vieną dieną? Tokiu atveju ypač pravartus pasirinkimas įsigyti didesnės nei anksčiau talpos vandens šildytuvą. Svarbu pagalvoti ir apie šio įrenginio dizainą, spalvas. Jei jau nusprendėte atnaujinti vonios kambarį, tai tikėtina, kad riekia ne tik naujų įrengimų, bet keisis ir sienų ar lubų spalva, dekoro elementai. Tad naujasis vandens šildytuvas turėtų derėti ir prie naujo vonios kambario įvaizdžio. Ypač didelį pasirinkimą tokio pobūdžio gaminių rasite čia.

Nereikėtų pamiršti ir fakto, kad santechninė vonios keramika – taip pat spėjo pasikeisti. Tad, jei paskutinį kartą atlikdami vonios kambario atnaujinimą ieškojote gaminių, kurie galėtų atlikti tik pagrindinė savo funkciją, tai dabar viskas pasikeitė – galite būti kur kas išrankesni, įnoringesni: ieškoti gaminių, kurie būtų dar greičiau bei paprasčiau montuojami; dar estetiškesni, kompaktiškesni ir t.t. Kad santechninė vonios keramika šiandien tobulesnė nei bet kada anksčiau, tuo įsitikinsite ir užsukę https://pigu.lt/lt/prekes-namams/vonios-kambario-prekes/santechnine-keramika/vonios.

Vonios kambario atnaujinimas – puikus sprendimas dėl įvairių priežasčių: tai ne tik galimybė mėgautis dekoratyvesne namų aplinka, bet ir užtikrinti sveikatai draugiškas sąlygas, be to, galėsite įvertinti gaminių asortimento pasikeitimus bei rinktis dar funkcionalesnius, greičiau sumontuojamus, kokybiškesnius, ergonomiškesnius bei dabartinius jūsų poreikius geriau atitinkančius gaminius. Internetinėje parduotuvėje Pigu.lt rasite ne tik platų pasirinkimą prekių, bet ir profesionalius patarimus kaip išsirinkti ar prižiūrėti, greitą ir patogų pristatymą. Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas