Sporto centro auklėtiniai.

Sportas

Ukmergiškių medaliai

Kėdainių sporto arenoje vyko jaunių U18 ir jaunučių U15 dziudo čempionatas, kurį organizavo Lietuvos dziudo federacija.

Jaunučių grupėje geriausiai sekėsi Gabrielei Dolgovaitei – ji užėmė pirmą vietą. Paulina Stalionytė, Lukas Karvelis, Naglis Gutauskas iškovojo trečias vietas. Jaunių grupėje Kaparas Žoldasbekovas laimėjo trečią vietą.

* * *

Vilniuje vyko Lietuvos atviros grappling taurės pirmenybės. Jose dalyvavo ne tik mūsų šalies sportininkai, bet ir Latvijos bei Baltarusijos atstovai.

Ukmergės sporto centrui atstovavo 25 sportininkai. NoGi disciplinoje (be kimono) pirmas vietas laimėjo Martynas Aukštuolis, Artūras Aukštuolis, Tautvydas Didžiokas, Vytautė Navickaitė, Kristupas Kolosovas, Arijus Augūnas, Kaparas Žoldasbekovas, Austėja Šidlauskaitė, Jonas Lobinas, Lukas Karvelis, Naglis Gutauskas, Paulina Stalionytė. Antri liko Gustė Kolkaitė, Gabija Verkauskaitė, Vilius Girdenis, Arlandas Tamošaitis, Manfredas Dutkus, Dovydas Ivanovas, Martynas Dolgovas, Emilis Putinauskas. Trečias vietas iškovojo Arminas Tamošaitis, Ernestas Grakavinas, Marius Labunskas, Ainas Vadoklis.

Gi disciplinoje (su kimono) geriausiai pasirodė M. Aukštuolis, V. Navickaitė, K. Kolosovas, A. Augūnas, K. Žoldasbekovas, E. Grakavinas, A. Šidlauskaitė, N. Gutauskas, M. Dolgovas, P. Stalionytė. Antri liko A. Aukštuolis, T. Didžiokas, G. Kolkaitė, G. Verkauskaitė, V. Girdenis, A. Tamošaitis, L. Karvelis, D. Ivanovas, A. Vadoklis. Trečias vietas laimėjo Arminas Tamošaitis, J. Lobinas.

Susumavus rezultatus trijose amžiaus grupėse Ukmergės sportininkai pelnė pirmos vietos taures mergaičių ir merginų grupėje, U11, U13, U15 grupėse, o U17 ir vyrų grupėje – antros vietos taurę.