Visa krepšinio klubo „Olimpas“ komanda.

Sportas

Žaidėjai atsisveikino iki kito sezono

Vasario 27-ąją Ukmergės „Olimpas“ namuose sužaidė paskutiniąsias 2019-2020 metų Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes. Komanda namų aikštėje priėmė Raseinių ekipą, kuri turnyrinėje lentelėje buvo gerokai aukščiau.

„Olimpo“ krepšininkai, kuriems šios rungtynės buvo paskutinės šį sezoną, buvo nusiteikę ištikimiems komandos sirgaliams padovanoti pergalę, tačiau po ant-rojo kėlinio vaikinų viltys žlugo. Ukmergės komanda rezultatu 67:81 (18:18; 13:9; 18:31; 18:23) nusileido RKL turnyrinėje lentelėje penktą vietą užimančiai „Raseinių“ ekipai.

„Olimpo“ gretose rezultatyviausiai bei naudingiausiai šias rungtynes sužaidė Nojus Verbickas. Ukmergiškio sąskaitoje – 19 taškų, 6 rezultatyvūs perdavimai, 6 perimti kamuoliai, 4 išprovokuotos varžovų pražangos bei surinkti 25 naudingumo balai. 11 taškų pridėjo Augustinas Mikštas (7 atkovoti kamuoliai, 7 naudingumo balai), po 10 – Kšištof Songin (7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 13 naudingumo balų) ir Rapolas Raižys (5 atkovoti kamuoliai, 7 naudingumo balai).

„Raseinių“ komandą į pergalę vedė Jonas Levickas, kuris per beveik 23 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių bei surinko 25 naudingumo balus.

Šis sezonas Ukmergei RKL atstovavusiam „Olimpui“ buvo kupinas įvairių patirčių. Komanda išgyveno nemažai pokyčių – staigių pakilimų bei skaudžių nuopuolių. Per sezoną olimpiečiai sužaidė 30 rungtynių – iškovojo 10 pergalių ir patyrė 20 pralaimėjimų, taškų santykis 2 262:2 414. Komanda dėkoja savo sirgaliams, kurie, nepaisant įvairių nesėkmių, išliko kartu iki pat sezono pabaigos, optimistiškai žvelgia į ateitį ir jau mąsto apie ateinantį 2020-2021 metų RKL sezoną.

Ukmergės „Olimpo“ komanda RKL A divizione 2016-2017 m. sezone užėmė ketvirtą vietą, 2017-2018 m. sezone – devintą, 2018-2019 m. ir 2019-2020 m. buvo keturiolikta.