Įvairūs

Norint išskirtinių drabužių: kokią medžiagą nešti siuvėjams?

Parduotuvėse gausu įvairiausio dizaino drabužių. Tačiau ne visada lengva išsirinkti. Be to, taip malonu turėti šį tą savito, itin kruopščiai pasiūto ir patinkančio be jokių kompromisų. Pažįstant gerą siuvėją, tai tikrai įmanoma. O pirmiausia svarbu pasirūpinti tinkamomis medžiagomis.

Organza

Plona ir permatoma, gerai išlaikanti formą – tai organza. Ji itin vertinama dekoratorių, itin naudojama vestuvėse (pavyzdžiui, darant kaspinus automobiliams papuošti). Be to, iš organzos pasiūti šaliai, užuolaidos atrodys lengvai, dailiai ir tiesiog pakerės.

O kruopščios rankos gali sukurti nuostabią suknią…

Gipiūras

Gipiūras – tai elegancijos sinonimas. Jeigu ketinate siūtis proginius drabužius, ši medžiaga verta dėmesio. Iš jos siuvamos dailios suknelės, sijonai, palaidinės ir t. t. O kūrybingų siuvėjų rankose iš gipiūro gimsta atskiros rūbų dalys, pavyzdžiui, rankovės.

Tai neabejotinai originalu ir puošnu!

Aksomas

Aksominiai drabužiai kalba patys už save. Minkštas ir blizgus audinys atrodo prabangiai, todėl tokie rūbai – elegantiškas pasirinkimas įvairioms progoms, šventėms.

Aksominiai rūbai traukia akį, nepriklausomai nuo formos (pavyzdžiui, graži ir trumpa aptempta suknelė, ir ilga, su karališkomis klostėmis).

Atlasas

Dar viena medžiaga iš a raidės ir dar vienas puošnus pasirinkimas suknelėms ar sijonams. Be to, iš blizgaus atlaso mėgstama gaminti įvairias dekoracijas (verta prisiminti artėjant šventėms).

Tarp kitko, šis variantas tinkamas ir užuolaidoms, tad galima nuostabiai atnaujinti interjerą.

Neoprenas

Palyginti storas, minkštas audinys. Gana universalus – ir proginiams, ir laisvalaikio drabužiams. Žmonės šią medžiagą teigiamai vertina dėl ilgaamžiškumo.

Ką siūti? Užuomina: norimos spalvos liemenė – stilinga, suteikianti jaukumo…

Šifonas

Universalus. Šiek tiek kūrybingumo ir pasiuvami tiek kasdieniai, tiek šventiniai apdarai. Viena pagrindinių savybių – lengvumas, todėl lengvutė vasarinė suknelė greitai gali tapti jūsų mėgstamiausia! Pastebėtina, kad paslepiami figūros trūkumai ir išryškinami privalumai!

Pabrėžtina, kad kiekviena medžiaga siūloma skirtingų spalvų ir raštų. Todėl norint išties individualaus ir labai dailaus rūbo pavyksta išpildyti lūkesčius. Jei ketinate apsilankyti pas siuvėją, pirmiausia kviečiame užeiti į https://tavosapnas.lt/audiniai-drabuziams ir išsirinkti norimą drabužių audinį. Truputėlis fantazijos ir komplimentai garantuoti!

Palikite komentarą apie straipsnį

Žvejai turi laikytis atstumo

2020/04/04

Komentarų (0)