Nuomonių telefonas

Kelio asfaltavimas įtrauktas į programą

Loreta EŽERSKYTĖ

„Nuomonių telefonu“ skambinęs laikraščio skaitytojas skundėsi dėl prastos kelio Deltuvėlė-Ūlyčninkai-Pabaiskas būklės. Jis sakė, kad šiuo pro Pašilę ir Varinę vedančiu žvyrkeliu vyksta intensyvus eismas, taip pat juo važiuoja daug gyventojų į Sargelius, Slabadą, kitus kaimus: „Kelias labai duobėtas, šlapias. Mums atrodo, kad paprastas remontas situaciją mažai pakeis. Būtina žvyrkelį asfaltuoti. Norėtume sužinoti, ką apie tai galvoja rajono savivaldybė“.

Pabaisko seniūnijos vyresnioji specialistė, l. e. seniūno pareigas Gina Pažiūrienė teigė, kad šis Pa-12 kelias Ūlyčninkai-Deltuvėlė-Pašilė vietomis tikrai yra labai prastos būklės.

„Ypatingai problemiškos vietos yra atkarpos tarp sodų bendrijų „Miškininkas“ ir  „Technika“ Vaitkūnų kaime bei ties Ūlyčninkų kaimo Nr. 9 valda. Kai tik oro sąlygos leis ir pradžius, nes ant kelio važiuojamosios dalies telkšo vandens balos, yra suplanuoti greideriavimo. Kadangi važiuojamoji šio kelio dalis yra žemiau jo kelkraščių, vėliau numatyti ir žvyravimo darbai“, – sakė Pabaisko seniūnijos laikinoji seniūnė.

Pasak G. Pažiūrienės, šis kelias dėl asfaltavimo įtrauktas į Ukmergės rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių kapitalo investicijų programą (3 dalis: vietinių kelių kapitalinio remonto, rekonstravimo, statybos darbai – 22-uoju numeriu sąraše).

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas dar pridūrė, jog „kalbama su verslo įmonėmis, kurios naudojasi šiuo keliu, dėl prisidėjimo prie išasfaltavimo“.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Rita :
    Reike uzdariti keliai ulisnikai nes neimanoma nei vazuoti nei taksy nei graitoji ne vaziuos
  • Ole :
    Dantis gali isbarstiti iki iliac iki kol unvisited
  • Hofas :
    Teko pervezti nemazai deziu is imones, tai net nebandziau su nuosava masina vezti, pasisamdziau pervezimo paslaugos vilniuje https://hofas.lt/dideliu-kroviniu-pervezimas/ ir jie padare darba uz mane