Sporto centras.

Sportas

Sporto centro paslaugos brangs

Savivaldybės taryba nustatė Ukmergės sporto centro teikiamų paslaugų dydžius. Už neformaliojo švietimo paslaugas lankantiems pradinio rengimo grupes reikės mokėti 5 Eur, lankantiems meistriškumo ugdymo, meistriškumo tobulinimo ir didelio meistriškumo grupes – 6 Eur.

Šis sprendimas įsigaliojo vasario 1 dieną.

Iki šio sprendimo priėmimo atlyginimas už neformaliojo švietimo paslaugas lankantiems pradinio rengimo grupes buvo 8 proc. BSI (3,04 Eur), lankantiems meistriškumo ugdymo tobulinimo, meistriškumo tobulinimo ir didelio meistriškumo grupes – 10 proc. BSI (3,80 Eur).

Savo prašymą padidinti mokesčius Sporto centras motyvavo tuo, kad 1 000 Eur padidės surenkamų lėšų, jos bus naudojamos kiekvienos sporto šakos išvykoms į turnyrus, aprangai, inventoriui. Pagerės Sporto centre teikiamų paslaugų kokybė.

Aiškinamajame rašte nurodoma, kad šie dydžiai pasirinkti, atsižvelgiant į ugdytinių tėvų nuomonę (apklausta 466 tėvai, padidinimui pritarė 456), tam pritarta Sporto centro tarybos ir rajono Savivaldybės kūno kultūros ir sporto tarybos posėdžiuose.

Šiuo metu už neformalųjį švietimą per mėnesį surenkama vidutiniškai apie 1 500 Eur. Apie 50 proc. ugdytinių tėvų moka visą mokestį, visiškai nuo jo atleisti apie 35 proc., kitiems atlyginimas už neformaliojo švietimo paslaugas sumažintas 30 ar 50 proc.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas