Aktualijos, Naujausi

Sankryžoje grąžins žaliąją rodyklę

Praėjusią savaitę Vyriausybė pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui grąžinti Kelių eismo taisyklių nuostatą, šalies keliuose numatančią galimybę ties raudonu šviesoforo signalu naudoti lentelę su žaliąja rodykle, leidžiančia sukti į dešinę.

Anot ministerijos, lentelės su žaliąja rodykle negalės būti įrengiamos naujai pastatytose ir rekonstruotose sankryžose, o dėl jų grąžinimo savivaldybės turės konsultuotis su saugų eismą prižiūrinčiomis institucijomis.

Kaip „Gimtajai žemei“ sakė rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus, Ukmergėje ruošiamasi grąžinti vieną žalią rodyklę miesto centre, ties posūkiu iš Vilniaus gatvės į Vytauto gatvę.

Mūsų mieste žaliosios rodyklės anksčiau buvo dar dviejose sankryžose – iš Vytauto gatvės sukant į Gedimino gatvę ir iš Kęstučio aikštės sukant į Vilniaus gatvę.

Pasak A. Dutkaus, atsisakius žaliųjų rodyklių nepatogumų kilo bei automobilių spūsčių padaugėjo tik sukant į Vytauto gatvę. Šioje sankryžoje ir bus atstatyta ta pati anksčiau galiojusi tvarka. Aišku, tam turi pritarti Susisiekimo ministerija.

„Su jos atstovais telefonu dėl to diskutavome, jie neprieštaravo. Turime ministerijai pateikti prašymą. Kai tik gausime atsakymą, gal jau kitą savaitę į minėtąją sankryžą sugrįš ir žalioji rodyklė“, – sakė A. Dutkus.

Skyriaus vedėjo teigimu, bus montuojama ta pati lentelė, todėl ji nekainuos. Darbus atliks šviesoforus mieste prižiūrinti UAB „Ukmergės versmė“.

Tokia tvarka galios neribotą laiką, t. y. iki Ukmergės centrinės sankryžos renovacijos.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • bbb :
    kas per asilai?? jos net nereikejo nuim!!

Bėgo ir ikimokyklinukai

2020/02/24

Komentarų (0)

„Aš labai myliu Lietuvą“

2020/02/24

Komentarų (0)