Ant pakylos – vyriausieji varžybų dalyviai.

Sportas

Mokinių plaukimo varžybos

Sonata BALIENĖ

Sporto centro sporto vadybininkė

Sausio 11-ąją, šeštadienį, Ukmergės sporto centro baseine įvyko tradicinės Sporto centro plaukimo skyriaus mokinių Naujametinės plaukimo varžybos. Jos subūrė daugiau kaip 40 dalyvių. Tarp jų buvo ir ,,Ryto“ specialiosios mokyklos bei Globos centro ugdytiniai (mokytojas Leonas Žuklys). Jauniausiųjų laukė asmeninės 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi bei nugara rungtys, o vyresnieji savo jėgas išbandė 100 m nuotoliuose.

Kai kuriems dalyviams šios plaukimo varžybos buvo pirmosios gyvenime, tad netrūko jaudulio ir emocijų. Priešmokyklinės grupės mokinukas Deniz Abyzov, kuris puikiai įveikęs 50 metrų laisvu stiliumi, ant nugalėtojų pakylos džiaugėsi medaliu. Pirmų-antrų klasių mergaičių grupėje I vietą iškovojo Faustė Damulytė, antra buvo Rusnė Žirinaitė, trečia – Emilė Janulevičiūtė.

Trečių-ketvirtų klasių grupėje I vietą pelnė Ema Klevinskaitė, II vietą – Sofija Armanavičiūtė, III vietą – Saulė Užuraistytė. Šio amžiaus berniukų grupėje nugalėtoju tapo Tomas Miškinis, II vietą užėmė Mindaugas Šuminskas, trečią – Vilius Jankūnas.

Mergaičių 5-6-7 klasių amžiaus grupėje I vietą užėmė Liepa Šarkaitė, II vietą – Orinta Beliukevičiūtė, III vietą – Viltė Govorova. Šio amžiaus berniukų grupėje laimėjo Joris Kuliavas, II vieta atiteko Rokui Žirinui, III vieta – Jonui Balandžiui.

Mergaičių 8-9-10 klasių amžiaus grupėje 100 m laisvu stiliumi nugalėtoja tapo Vitalija Jankūnaitė, o tarp berniukų pirmas buvo Benas Pauliukonis, antras liko Karolis Kilys.

Berniukų 11-12 klasių amžiaus grupėje plaukimo 100 m laisvu stiliumi rungtyje I vietą iškovojo Paulius Stoncelis, II vietą – Aleksandras Jankūnas, III vietą – Vakaris Šmidtas.

Ypatingai daug žiūrovų ir draugų palaikymo sulaukė Ukmergės globos namų auklėtiniai, kurie puikiai pasirodė šiose varžybose.

Dalyvius palaikė ir aktyviai už juos sirgo atvykę tėveliai su šeimos nariais, draugai. Prizininkai ir visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Varžybas organizavo ir vedė Sporto centro plaukimo mokytojai Evelina Navašinskaitė ir Arūnas Miškinis.