Šventės dalyviai su Kalėdų Seneliu ir Elfiu.

Jaunimas

Mažųjų lyduokiečių šventė

Gruodžio 26 dieną Lyduokių bendruomenės namuose vyko renginys „Vaikų Kalėdos“. Jį vedė kraštietė, Garliavos sporto ir kultūros centro folkloro ansamblio „Gegutala“ vadovė Nijolė Grivačiauskienė.

Kaip pasakojo Lyduokių bendruomenės pirmininkė Auksė Pusvaškienė, šiam ansambliui ji vadovauja jau 19 metų. Kolektyvas atlieka tik aukštaitiškąjį folklorą, yra sukūręs įdomias autentiškas programas „Savam krašti ir tvoras žydi“, „Žaliam berži gegute kukava“, kitus. Renginio vedėja greitai sukūrė pakilią nuotaiką – šventės dalyviai šoko, dainavo, ėjo ratelius, minė mįsles.

Žinoma, visi labai laukė Kalėdų Senelio, kurį šįkart lydėjo Elfis.

Visiems susirinkusiems vaikams buvo padovanotos dovanėlės ir kalėdiniai saldainiai.

Jais vaikai pradžiuginti kraštiečio Donato Čiapo dėka, kuris jau ne pirmus metus finansiškai remia šį renginį.

A. Pusvaškienė taip pat pasakojo, kad pastaraisiais metais didžiausioms metų šventėms bendruomenės narės ruošėsi iš anksto, kasmet imdamosios įvairios kūrybos. Advento metu jos eglutę ir salę puošė karpiniais, gamino siūtinius iš gobeleno, liejo žvakes, kūrė žaislus iš kankorėžių, pernai – šieno. Šiemet, mokomos Vlado Šlaito viešosios bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės edukacinei ir projektinei veiklai Kristinos Darulienės, lyduokietės užsiėmė japoniškų burbulų kimekomi technika kūrimu.

Anot bendruomenės pirmininkės, šis kruopštus, daug kantrybės ir išmonės reikalaujantis darbas suteikė daug smagių akimirkų. Ir džiaugsmo, originaliai papuošus žaliaskarę.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas