Ukmergiškiai nutraukė pralaimėjimų seriją.

Sportas

Olimpiečiai šventė dvi pergales

Praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 27 rungtynės, sulig kuriomis ne tik pasibaigė 2019-ųjų kovos, bet ir A divizione buvo pasiekta reguliariojo sezono pusiaukelė.

Prieš prasidedant savaitgalio kovoms Ukmergės „Olimpo“ gerbėjus pasiekė netikėta žinia, kad klubą abipusiu susitarimu palieka vyriausiasis treneris Marius Pavlovskis ir lengvojo krašto pozicijoje žaidžiantis Modestas Gauba. Krepšininkas per vidutiniškai kiek daugiau nei 17 minučių krepšinio aikštelėje pelnydavo po 3 taškus, atkovodavo po 4 kamuolius bei surinkdavo po beveik 5 naudingumo balus.

Kaip apie pasikeitimus teigė „Olimpo“ vadovas Nerijus Vasiliauskas, „esami rezultatai klubo netenkina ir komandai reikalingi pokyčiai.“

Nežinia, kiek tai susiję su pokyčiais komandoje, tačiau ukmergiškiai savaitgalį nutraukė savo pralaimėjimų seriją ir namuose šventė dvi pergales iš tiek pat galimų. Gruodžio 20-ąją, penktadienį, Ukmergės ekipa palaužė Vilniaus „Riviles-Steko“ vyrus. Nusileidę tik trečiąjį kėlinį ukmergiškiai rezultatu 75:67 (15:12; 21:16; 10:25; 29:14) įveikė savo priešininkus.

„Olimpo“ gretose sužibėjo ir labiausiai taškais prie galutinio rezultato prisidėjo Kšištof Songin. Šis aukštaūgis į priešininkų krepšį sumetė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus. 16 taškų pridėjo Nojus Verbickas, 15 – Rapolas Raižys.

Šeštadienį, laikinojo stratego Karolio Bakanausko vedami, ukmergiškiai laimėjo principinę dviejų „Olimpų“ akistatą. Svečius iš Plungės įveikė rezultatu 83:78 (26:25; 23:16; 20:19; 14:18) ir įrodė savo pranašumą.

Rezultatyviausias komandoje buvo Augustinas Mikštas (22 taškai), Justino Sakalausko sąskaitoje – 14, N. Verbicko – 13 taškų.

Ukmergės „Olimpas“ su 5 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje užima tryliktą vietą.

Sausio 4-ąją olimpiečiai Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos salėje pasitiks „Tauragės“ krepšinio komandą.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Dagnė :
    Būtų įdomu sužinoti, kam priklauso autorinės šio straipsnio teisės?