Kalėdinio šeimų turnyro dalyviai ir organizatoriai.

Naujausi, Sportas

Kalėdinį šeimų turnyrą laimėjo Kaseliai

Gruodžio 21-ąją surengtas tradicinis LMFA kalėdinis šeimų turnyras, kuriame susirungė 12 komandų, tarp kurių netrūko žinomų futbolo pavardžių.

Varžybos prasidėjo nuo grupių etapo Šventupėje ir Ukmergėje. A grupėje žaidė Kaseliai (Ukmergė, Anglija), Davidoniai (Kaunas), Cibulskai (Jonava), B grupėje – Ališauskai (Ukmergė, Švedija), Ivanovai (Ukmergė), Vitkauskai (Trakai), C grupėje – Buzevičiai (Kaunas), Gudelevičiai (Naujoji Akmenė), Skominai (Ukmergė), D grupėje – Viktoravičiai (Šiauliai), Kartašovai (Ukmergė), Toropovai (Ukmergė).

Po grupių etapo buvo žaidžiami ketvirtfinaliai ir rungtynės dėl galutinių vietų. Pirmajame pusfinalyje Kaseliai rezultatu 4:0 nugalėjo Buzevičius, o antrajame Viktoravičiai rezultatu 4:3 įveikė Vitkauskus.

Bronzos medalius iškovojo Buzevičių šeima, kuri rezultatu 7:5 nugalėjo Vitkauskus. Finale susirungė Kaselių ir Viktoravičių šeimos, o dvikovą rezultatu 5:3 laimėjo Kaseliai.

Komandos iš turnyro išsivežė ne tik puikią nuotaiką, bet ir įvairius prizus, medalius, diplomus bei suvenyrus. LR Seimo narys Juozas Varžgalys įsteigė prizą geriausiai pasirodžiusiai Ukmergės rajono savivaldybės šeimai – Kaseliams.

Turnyro pagrindiniai rėmėjai – Lietuvos futbolo federacija, UAB „V. Butkevičius ir kompanija“, Ukmergės rajono savivaldybė.

Geriausi komandų žaidėjai: Kaselių šeimos – Greta Lukjančukė ir Simas Dirsė,

Viktoravičių – Raminta Peskovė ir Andrius Viktoravičius, Buzevičių – Deimantė Kontramavičiūtė ir Andrius Buzevičius, Vitkauskų – Eva Lukaševič ir Titas Vitkauskas, Ališauskų – Sonata Vanagaitė ir Romanas Lazdauskas, Cibulskų – Giedrė Cibulskaitė ir Dalius Cibulskas.