Rungtynių momentas.

„Olimpui“ pergalės iškovoti nepavyko

Praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 31 rungtynės. Ukmergės „Olimpas“ Klaipėdoje į kovą stojo su vietos „LCC tarptautinio universiteto“ komanda, namuose priėmė Kauno rajono „Omegą“.

Gruodžio 13-ąją ukmergiškiai po ilgos kelionės į pajūrį jėgas išbandė su Klaipėdos „LCC tarpautinio universiteto“ komanda. Pirmąją mačo pusę leidę priešininkams įsiveržti į priekį, olimpiečiai trečio bei ketvirto ketvirčio metu spurtavo. Po Nojaus Verbicko dviejų taiklių baudos metimų išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą (80:80). Papildomų penkių minučių metu kova vyko taškas į tašką, bet galiausiai savo pranašumą įrodė „LCC tarptautinio universiteto“ komanda, kuri pratęsimo pabaigoje šaltakraujiškai metė baudas, puikiai dirbo gynyboje. Nuaidėjus finalinei sirenai olimpiečiai rungtynes baigė rezultatu 90:93 (10:13; 13:27; 18:14; 23:19). Pergalė liko klaipėdiečių rankose.

„Olimpo“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė Rapolas Raižys, kuris per beveik 39 žaidimo minutes pelnė 22 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų. Po 12 taškų pridėjo N. Verbickas ir Justinas Sakalauskas.

Klaipėdiečių komandos bei viso susitikimo lyderiu tapo Ginas Mulevičius. Devyniolikmetis šiame mače surinko dvigubą dublį – jo sąskaitoje net 31 taškas, 14 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai savo komandos draugams, 5 išprovokuotos varžovų pražangos bei surinkti 33 naudingumo balai.

Gruodžio 14-ąją RKL reguliaraus sezono kovas „Olimpas“ tęsė Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje. Šeštadienį rungtynes baigę rezultatu 63:83 (14:22; 11:20; 11:20; 27:21) ukmergiškiai turėjo pripažinti svečių iš Kauno rajono pranašumą.

Ukmergės ekipoje rezultatyviausias buvo N. Verbickas (15 taškų, 4 rezultatyvūs perdavimai, 14 naudingumo balų) bei Augustinas Mikštas (13 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 3 perduoti kamuoliai, 3 blokuoti metimai, 4 išprovokuotos pražangos, 20 naudingumo balų). 10 taškų prie galutinio rezultato pridėjo komandos kapitonas Karolis Bakanauskas.

„Omegos“ gretose rezultatyvumą demonstravęs Vaidas Bendikas surinko 28 taškus bei 22 naudingumo balus. Šis snaiperis, pataikęs net 8 tolimus metimus, pasiekė geriausią šio sezono rezultatą. Buvusio Lietuvos rinktinės žaidėjo bei Lietuvos krepšinio lygos čempiono Tado Klimavičiaus sąskaitoje – 21 taškas, 13 atkovotų kamuolių po krepšiu, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokuoti priešininkų metimai, net 7 išprovokuotos jų pražangos bei surinkti 36 naudingumo balai.

Šį savaitgalį Ukmergės „Olimpo“ laukia dvejos rungtynės. Gruodžio 20-ąją, penktadienį, komanda sostinėje susitiks su Vilniaus „Rivile-Stekas“ krepšininkais. Šeštadienį Ukmergėje įvyks dviejų „Olimpų“ akistata – svečiuosis Plungės „Olimpas“.