Kriminalai

Užsidegė į mišką važiuojanti medkirtė

Praėjusią savaitę Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba registravo tris kvietimus.

Lapkričio 19-ąją ugniagesiai gelbėtojai vyko į Siesikų seniūniją ieškoti dingusio Daugailių kaimo gyventojo. 79-erių vyras iš namų lapkričio 13-osios rytą išėjo pasivaikščioti. Kai temstant žmogus nepasirodė, artimieji apie tai pranešė policijai. Tą patį vakarą pradėtos senolio paieško. Į jas lapkričio 14-ąją įsijungė ir ugniagesiai gelbėtojai. Jie žmogaus ieškojo vandens telkiniuose. Dingusiojo rasti nepavyko. Paieškos veiksmai buvo vykdomi toliau. Lapkričio 19-ąją prie ieškančiųjų vėl prisijungė ugniagesiai gelbėtojai. Jie tikrino Siesikų ežero pakrantę, du vandens telkinius prie dvaro, taip pat žvalgėsi kituose tvenkiniuose. Ir šįkart paieškos buvo bevaisės.

Lapkričio 21-ąją, apie 9.25 valandą, Lyduokių seniūnijos Virkščių kaime dėl gedimo užsidegė traktorius „John Deere 1270D“. Gaisras kilo, kai medkirtė važiavo į mišką. Ugnies padaryti nuostoliai minimalūs, nes liepsną turimu gesintuvu skubiai ėmė gesinti vairuotojas.

Lapkričio 23-ąją gelbėtojai talkino greitosios medicinos pagalbos medikams – iš Jaunimo gatvėje esančių namų padėjo išnešti ligonį.

„G. ž.“ inform.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

Į parduotuvę vogti ėjo du kartus

2020/08/09

Komentarų (0)

Nupjovė ir pavogė kabelius

2020/08/09

Komentarų (0)