M. Vaitkevičius ir G. Trilikauskytė savo grupėje tapo nugalėtojais.

Sportas

„Vėtros“ šokėjus lydėjo sėkmė

Antras lapkričio savaitgalis buvo itin aktyvus klubo „Vėtra“ šokėjams, kurie Kauno „Rolo“ šokių klubo ir Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) organizuojamose varžybose „Jaunosios viltys-2019“ tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Šokėjai Mindaugas Vaitkevičius ir Gerda Trilikauskytė po atkaklios kovos vaikų E2 grupėje užėmė pirmą vietą. Taip pat nugalėtojomis Solo E3 grupėje tapo Melita Mikelionytė, Vakarė Pšitulskytė ir Agnė Kuliešiūtė.

Vaikų E4 grupėje Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė buvo treti.

Solo E4 grupėje Ema Grikšaitė iškovojo pirmą, Ieva Lobinaitė – antrą, Ligita Lovec – trečią vietas.

Visą dieną trukusiose varžybose teisėjavo trys teisėjai iš užsienio ir brigada iš Lietuvos, kurioje buvo ir klubo „Vėtra“ treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas Michailas Ržeuskis.