Foto: Pexels.com

Įvairūs

Tvirčiausios sofos medžiagos

Jeigu skaitote šį straipsnį, turbūt ruošiatės pirkti naują sofą ir artimiausiu metu jos tikrai nekeisite. Tokiu atveju medžiagos, kuria yra aptraukta sofa, tvirtumas yra pats svarbiausias kriterijus. Sofos medžiagos gali būti be galo įvairios, bet kadangi norime apibūdinti tik jų tvirtumą, visas medžiagas „suspausime“ į kelias kategorijas. Taigi, kokia sofos medžiaga yra tvirčiausia ir tarnaus ilgiausiai?

Trys pagrindinės sofų medžiagos

Kaip jau minėjome, medžiagų įvairovė yra milžiniška ir aprašyti jas visas būtų tiesiog beprotiška. Todėl sudarėme tris bendras kategorijas, kurios leis jums susidaryti nuomonę apie visas siūlomas sofų medžiagas.

  • Gobelenas – pats populiariausias pasirinkimas šioje srityje. Gobelenas yra tvirtas ir dažniausiai gana storas audinys. Baldų gamyboje stengiamasi naudoti gobeleną, kuris būtų sunkiai pažeidžiamas ir kuo lengviau valomas. Gobelenas populiarus dėl žemos kainos ir malonaus bei jaukaus jausmo, kurį suteikia laiko leidimas ant jo.
  • Oda – ne toks populiarus ir gana prabangus pasirinkimas. Odinės sofos visada buvo laikomos prestižine svetainės detale. Žinoma, su didele kaina bei prestižu gaunama ir kokybė, todėl odiniai baldai yra ilgaamžiai. Vis dėlto, kiekvieną vakarą leisti laiką ant odinių baldų patinka ne kiekvienam.
  • Eko oda – ganėtinai sena technologija pasaulyje, tačiau gana nauja Lietuvoje. Iš eko odos pagaminti baldai yra sąlyginai pigūs ir kaina beveik prilygsta gobeleniniams baldams. Ši medžiaga yra pakankamai tvirta, kadangi didžiąją dalį jos dažniausiai sudaro odos drožlės. Vizuali išvaizda yra identiška natūraliai odai.

Kiekvienas medžiagos tipas turi niuansų ir teigiamų savybių ir kiekvienas jų patinka ne visiems. Vis dėlto, reikėtų susitelkti į jų patikimumą, ilgaamžiškumą ir tvirtumą.

Foto: Pexels.com

Neabejotinai tvirčiausia

Turbūt nuo pat pradžių jau numanėte, kad oda yra pati tvirčiausia ir patvariausia medžiaga, kuri gali dengti jūsų sofą. Odiniai baldai visada laikomi prestižiniais ne be reikalo – kadangi oda yra natūrali medžiaga, jai sudėvėti reikės labai daug laiko.

Gobeleniniai ir iš eko odos pagaminti baldai turi stiprių niuansų. Pavyzdžiui, gobelenas yra audinys, kuris greitai dėvisi tiesiog nuo trinties ir visiškai nėra atsparus dūriams. Eko oda gali būti tvirta, tačiau gali nutikti ir taip, kad po poros metų spalva jau nusitrins.

Taigi, siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt – kokybiški Senukai.lt baldai internetu, kaip sofos, foteliai bei minkšti kampai yra siūlomi geromis kainomis, todėl užeikite ir pasirūpinkite savo ir namų gerove.

Reklama

 

Palikite komentarą apie straipsnį