Ukmergiškės dalyvavo mažajame finale.

Naujausi, Sportas

Ukmergės SC komanda – ketvirta

Panevėžyje finišavo 2019 m. moterų futbolo sezonas. Mažajame finale dėl pirmenybių trečiosios vietos kovėsi „SC-Ukmergė“ ekipa ir Vilniaus regiono jungtinė komanda.

LMFA Pirmos lygos finalinio ketverto renginyje triumfavo Vilniaus moterų futbolo akademija „Žalgiris“. Žalgirietės dėl aukso kovojo su FA-FK „Panevėžio“-PRSSG komanda ir įveikė ją rezultatu 3:0.

Pirmenybių bronzos medalius iškovojo Vilniaus regiono JK, rezultatu 6:0 pranokusi „SC-Ukmergę“.

Panevėžio Žemynos progimnazijos salėje buvo pagerbtos prizus iškovojusios komandos ir žaidėjos. Geriausia pirmenybių vartininke pripažinta Dominyka Vaiginytė, gynėja – Greta Guižauskaitė, sauge – Gabija Toropovaitė (Ukmergė), puolėja – Karilė Liužinaitė. Rezultatyviausia pirmenybių žaidėja tapo 31 įvartį sezone pelniusi Aušra Klevečkaitė.

Geriausių komandų žaidėjų prizus pelnė Laura Ruzgutė, Tereza Romanovskaja, Viktorija Magalinskaja, Simona Bagavičiūtė (Ukmergė).

Apdovanojimus įteikė PAFF prezidentas Darius Butkus, LMFA viceprezidentas Vytautas Tutlys, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė, Panevėžio miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.