Kriminalai

Gesino, gelbėjo, budėjo

Praėjusią savaitę Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje sulaukta 8 kvietimų. Ugniagesiai gelbėtojai atliko įvairius gelbėjimo darbus, gesino gaisrus, taip pat teko budėti prie įmonės, gavusios voką su neaiškios kilmės milteliais, bei sprogmens radimo vietoje.

Spalio 28-ąją gelbėtojai vyko į Deltuvos gatvę suteikti pagalbą įmonei „Silver Dream“, kurią pasiekė vokas su neaiškios kilmės milteliais. Įtarimų sukėlęs siuntinys, kuris atkeliavo iš Rusijos, perduotas Nacionalinei visuomenės sveikatos centro laboratorijai.

Spalio 29-ąją ugniagesiai pagelbėjo medikams Miglių gatvėje gyvenantį ligonį iš kambario nunešti į greitosios medicinos pagalbos automobilį.

Tą pačią dieną, apie 16.45 valandą, gaisrininkai vyko budėti į Kęstučio aikštę, kur Kraštotyros muziejaus patalpose buvo rastas sprogmuo. Atvykę išminuotojai sprogmenį išsivežė. Dar vieno kvietimo sulaukta apie 22.30 valandą. Vieno Ąžuolų gatvės gyvenamojo namo dūmtraukyje degė suodžiai.

Spalio 30-ąją gelbėtojai skubėjo į Vidiškių seniūnijos Dukstynos kaimą. Po autoavarijos buvo atverstas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs mikroautobusas „Iveco Daily“.

Spalio 31-ąją Alyvų ir Linų gatvių sankirtoje esančiame apleistame pastate degė šiukšlės.

Lapkričio 1-ąją gelbėtojai padėjo policijai patekti į butą, esantį Vidiškių seniūnijos Šaukavos kaime.

Lapkričio 2-ąją pranešta, kad Taujėnų seniūnijos Viškonių kaime esančiame ūkiniame pastate dega šiaudai.

„G. ž.“ inform.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

BMW dokumentai galimai vogti

2020/02/20

Komentarų (0)

Gabeno kontrabandines cigaretes

2020/02/20

Komentarų (1)

Sumušė namuose

2020/02/20

Komentarų (0)