Kultūra

Tomo Tereko fotokoliažų paroda „Vilkamirgės“ galerijoje

Oksana JUDAKOVA

VšĮ „Trys kaimai“ parodų kuratorė

Spalio 21-31 dienomis „Vilkamirgės“ galerijoje veikia Tomo Tereko fotokoliažų serijos, šiemet pristatytos mugėje „ArtVilnius‘19“, paroda. Beje, kaip tik šie Tomo darbai itin artimai, asmeniškai susiję su Ukmerge.

Jau dešimt metų tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius“ vyksta pirmą birželio savaitgalį „Litexpo“ parodų centre. Tai yra vienas iš didžiausių kasmetinių įvykių Lietuvos meno pasaulyje. Kasmet „ArtVilnius“ aplanko per 20 tūkst. lankytojų, mugėje dalyvauja apie 60 meno galerijų iš 15 šalių.

Šiemet šioje mugėje dalyvavo ir „Vilkamirgės“ galerija, kuri pristatė jauną, savitą ir veržlų ukmergiškį menininką T. Tereką. Džiaugiamės galėję parodyti jo kūrybą plačiausiai auditorijai Lietuvoje. O taip pat tuo, kad beveik visus mugėje rodytus Tomo darbus įsigijo MO muziejus. Tai yra didelis įvertinimas jaunam menininkui ir prestižas galerijai.

Iš beveik 60-ies „ArtVilnius“ dalyvavusių Lietuvos ir užsienio galerijų tik kelios – tarp jų ir „Vilkamirgės“ – buvo iš šalies regionų. Ir mums, ir T. Terekui tai – proga ir galimybė atsidurti dėmesio centre Lietuvos šiuolaikinio meno kontekste. Dalyvavimas tokio lygio renginyje ne tik reprezentuoja menininką, bet ir parodo miesto kultūros pajėgumą.

Šiandien, spalio 23 dieną, 17 valandą, kviečiame visus į „Vilkamirgės“ galeriją, esančią Turizmo ir verslo informacijos centre (Kęstučio a. 2–2), kur vyks susitikimas su parodos autoriumi T. Tereku.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas