Ukmergiškės jau užsitikrino trečią vietą.

Sportas

Ukmergiškės – Lietuvos merginų elitinės lygos prizininkių gretose

Trečią vietą Merginų elitinės lygos sezone užsitikrino Ukmergės SC komanda, laimėjusi permainingą dvikovą po baudinių serijos.

Dariaus Petraškos treniruojamos merginos sužaidė nukeltas 8-ojo turo rungtynes Gargžduose su vietos FK „Banga“. Pirmasis kėlinys palankiai susiklostė ukmergiškėms, kurios pirmavo po Paulinos Vilčinskaitės ir Meidos Proscevičiūtės įvarčių. Antrajame kėlinyje „Banga“ sugebėjo išlyginti rezultatą (2:2), pasižymėjus Atėnei Streckytei ir Donatai Švarcaitei.

Rungtynių nugalėtoją ir papildomo taško savininkę nulėmė 11 metrų baudinių serija. Joje taiklesnės buvo Ukmergės SC žaidėjos – 6:5. Iškovojusios 14-ąjį tašką, jos tapo nebepavejamos Vilniaus regiono JK komandai. Turo žaidėja išrinkta saugė P. Vilčinskaitė.