Į šventę susirinko pilnutėlė salė.

Naujausi, Žmonės

Pagerbė ir pasveikino senjorus

Arvydas PĖŠINA

Spalio 1 dieną Ukmergėje senjorai po miestą viešuoju transportu važinėja nemokamai, jiems rengiamos iškilmės, koncertas. Taip minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šia proga senjorus Kultūros centre sveikino rajono vadovai, įmonių ir organizacijų atstovai, jiems dainavo Edmundas ir Rimvydas Kučinskai.

Pakviestas į sceną rajono meras Rolandas Janickas sveikino senjorus vienijančias organizacijas, jų pirmininkams linkėjo ištvermės. Meras pasidžiaugė, kad turime artimus ir gerus žmones. Seimo nario Juozo Varžgalio padėjėjas, Savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinės paramos komiteto pirmininkas Romas Pivoras labai gausiai susirinkusius senjorus pavadino mūsų epochos kūrėjais. Jis paragino juos „būti išdidžiais, eiti pakeltomis galvomis, nes tai, ką turime – sukurta Jūsų“.

Į sceną pakviesti Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės skyriaus pirmininkas Stanislovas Laurinavičius, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrijos pirmininkas Algimantas Kacevičius ir Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ pirmininkė Valerija Naraškevičienė. Jų buvo paprašyta pasidalinti mintimis apie tai, ką jiems patiems reiškia ši diena.

S. Laurinavičius visų susirinkusių vardu padėkojo rajono vadovams už gražią šventę, už tai, kad jie nepamiršo, jog Ukmergėje yra ir senjorų. V. Naraškevičienė pakvietė visus būti kartu, palinkėjo sveikatos ir aktyviai dalyvauti ten, kur kam patinka. A. Kacevičius visus pasveikino ir linkėjo laimės.

Mūsų rajone yra apie 10 tūkstančių senjorų. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga rajono mero padėkos raštais už aktyvią veiklą žmonių bendruomeniškumo, tikėjimo ir pasitikėjimo skatinimą apdovanoti septyni senjorai. Tai Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės skyriaus nariai Antanas Brivinskas ir Antanas Musnikas, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ narės Danutė Gelūnienė, Nijolė Petronienė, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrijos narė Ona Laimikienė, bendrijos valdybos narė Janina Žvikevičienė, pedagogų veteranų klubo „Dar ne ruduo“ narė Marija Šapauskienė.

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena pasaulyje minima nuo 1990 metų gruodžio 14-osios.

AUTORIAUS nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D. Gelūnienė.

Palikite komentarą apie straipsnį