Renginio dalyviai ir organizatoriai.

Aktualijos

Siesikų seniūnijai įteiktos vaizdo stebėjimo kameros

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate vyko renginys, kurio metu paskelbti Saugiausios ir sveikiausios seniūnijos konkurso rezultatai. Šiais metais Saugiausios ir sveikiausios seniūnijos titulas atiteko Siesikų seniūnijai, kuriai įteiktas pagrindinis konkurso prizas – dvi vaizdo stebėjimo kameros.

Šį konkursą organizavo rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir rajono Policijos komisariatas.

Vertindami dalyvius organizatoriai atsižvelgė į sveikatinimo renginių skaičių, įvairaus amžiaus grupių įtraukimą į veiklas, projektų vykdymą, vienišų senyvo amžiaus žmonių priežiūrą ir lankymą, saugios kaimynystės grupių skaičių.

Policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ingrida Dutkienė apžvelgė seniūnijų nuveiktus darbus.

Pirma vieta siesikiečiams skirta už ženkliausią pažangą. „Tai didelė seniūnija, gyventojai yra sportiški, dalyvauja projektinėje veikloje, jaunimas aktyviai įsijungia į policijos organizuojamus renginius, mokymus. Seniūnijoje sukurtos dvi saugios kaimynystės grupės. Didelė pažanga pasijuto Tulpiakiemio dienos centre, kur vykdoma gyventojų ir vaikų užimtumo programa“, – kalbėjo I. Dutkienė.

Antrą vietą užėmusi Deltuvos seniūnija organizavo ir sveikatinimosi, ir sporto renginius, išsiskyrė švenčių gausa. Atkreiptas dėmesys į tai, kad dvejuose kaimuose buvo įrengtas gatvių apšvietimas, kertami krūmynai, vykdyta akcija „Atšvaitai“. Deltuvos seniūnijoje yra įkurtos dvi saugios kaimynystės grupės.

Šešuolių seniūnijai skirta trečioji vieta. Šešuoliečiai organizavo mokymus „Sveikatos raštingumas“, sporto varžybas, atlikti gatvių apšvietimo darbai gyvenvietėse, įrengtos paplūdimio poilsiavietės, lauko treniruokliai, tinklinio ir krepšinio aikštelės, nutiestas naujas šaligatvis.

Antros ir trečios vietos laimėtojams prizus įsteigė Visuomenės sveikatos biuras. Seniūnijų atstovams įteikti 200 ir 100 eurų vertės čekiai apsilankymui baseine.

Renginyje pasidžiaugta ir Pivonijos seniūnijos III Antakalnio kaimo bendruomenės pasiekimais. Šį bendruomenė netradiciniame sporto čempionate subūrė moksleivius, suaugusius ir senjorus, įrengė sporto aikšteles, įsigijo sporto inventoriaus, taip pat gyventojai dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Jo :
    Ar bus ka stebet?