Rajono Tarybos mažumos pasiūlymai pritarimo nesulaukė.

Aktualijos, Naujausi

„Jeigu niekas nepasikeis – turėsime aplinkkelį ir naują tiltą“

Genovaitė KAZIELIENĖ

Ketvirtadienį vyko Savivaldybės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 22 nariai. Nebuvo Janinos Galiauskienės, Juozo Galiausko, kurie atostogauja, ir Ramūno Nanartavičiaus, išvykusio į užsienį. Svarstyti 42 klausimai.

Prieš tvirtinant darbotvarkę meras „darbietis“ Rolandas Janickas sakė, kad numatytą svarstyti sprendimo projektą „Dėl Vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo ir mokėjimo Ukmergės rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“ reikėtų atidėti, kadangi tai rekomendavo Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje tarnyba. Jos darbuotojai pateikė redakcinio pobūdžio pastabų, kurias iki kito posėdžio turėtų įvertinti darbo grupė. Klausimo atidėjimui pritarta bendru sutarimu.

Arūnas Dudėnas Socialdemokratų frakcijos vardu siūlė atidėti tris klausimus: „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 27 d. sprendimo Nr. 7-74 „Dėl viešosios įstaigos Ukmergės ligoninės stebėtojų tarybos sudarymo“ pakeitimo“ ir „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 27 d. sprendimo Nr. 7-75 „Dėl viešosios įstaigos Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro stebėtojų tarybos sudarymo“ pakeitimo“ bei „Dėl viešosios įstaigos Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro likvidavimo“.

Pirmuose dviejuose sprendimų projektuose buvo siūloma iš Ukmergės ligoninės stebėtojų tarybos išbraukti Zitą Kviklienę, Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkę, o vietoje jos įtraukti Jūratę Savickienę, Ukmergės rajono III Antakalnio bendruomenės atstovę, bei iš viešosios įstaigos Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro stebėtojų tarybos išbraukti Stanislovą Laurinavičių, Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės rajono skyriaus valdybos pirmininką, vietoje jo įtraukti Ramutę Liubomirskienę, Ukmergės rajono Balelių kaimo bendruomenės atstovę.

A.Dudėnas teigė, kad „gaunasi teisinis kazusas“, kai tame pat posėdyje tvirtinami ir nauji nariai, ir dokumentas, reglamentuojantis tokių tarybų sudarymą.

Siūlymą atidėti sprendimo projekto „Dėl viešosios įstaigos Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro likvidavimo“ svarstymą A. Dudėnas grindė tuo, jog įstaiga likviduojama nežinant, kaip mūsų rajone toliau bus vystomas turizmas, kai Turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) funkcijas perims Kraštotyros muziejus.

Tačiau daugumos atstovai neatsižvelgė į šiuos pasiūlymus ir balsuodami juos atmetė.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio laikraštyje.

D. Varnui bus mokamas priedas prie atlyginimo.

A. Pėšina kritikavo kolegas, kad jie nesilanko valstybinių švenčių minėjimuose.

AUTORĖS nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

 • D :
  15 mil.eur. butina sugalvot dar kaip i kisene isidet, kiek sau, kiek ... dar ilgai svarstis ...kv.nori sau dg., vat ir stringa
 • Miau :
  po savaites gal atidengsit nors likusia straipsnio dali?
 • A :
  Gal geriau vandens taksi? Reisas Ukmerge-Kaunas-Nida 😄 ir atgal
 • D :
  Mes visi tikim musu isrinktaisiais! Ydomu kiek siemet sutaupe skurstanciuju saskaita? pagal 2018m.skaicius, kur tai apie 170 t.euru. i menesi. Turbut tarybos sprendimas ilgai galios!!!!!!
 • Ukmergės gyventojas :
  O metro? Sake 2020 pirma pusmeti...as tai tikiu
 • Valstybe .. :
  Sau algas pskelsim, kad skurdo nejaust!
 • Ukmerge :
  Ir toliau pinigus taupis skurstanciuju saskaita!!! Valio, per prevencija pasisavinsim, algas pakelsim!
 • Alio :
  Kada mes ji turesime?
 • antas :
  Ai kaip idomu, Galiauskai atostogauja .............
 • Ukmergietis :
  Kaip tai neįdomu, o kas gali but įdomiau vargšui ukmerges gyventojui? Kažkoks mistinis tiltas kuris statomas jau bemaž 15 metu? Atostogos kas metus ir tikros o tiltas 15 metu miražas😂😂😂
 • Vv :
  Kam tuos straipsnius det jei paskaityt negalima. Tai prekiautik toliau laikrasciais bobutems. Bent jau apie tilta info reikejo imesti. O kad ten kazkas atostogauja nelabai idomu.