Nuomonių telefonas

„Negi mūsų mieste niekam niekas nerūpi?..“

Į redakciją skambinęs ukmergiškis domėjosi, kada ir kas sutvarkys perkastą Vytauto gatvės, ties sankryža į Utenos gatvę, prie Piliakalnio baro, asfalto dangą. „Automobiliai turi pristabdyti, dėl to trikdomas eismas, kiti bando apvažiuoti, keldami pavojų. Mano supratimu, kas vykdė darbus, tas ir turėjo atstatyti dangą, negi mūsų mieste niekam niekas nerūpi, gal paraginti kai ką reikėtų…“ – pastebėjimais dalijosi ukmergiškis.
Į gyventojo klausimą atsakė UAB „Ukmergės vandenys“ direktoriaus pavaduotojas Stanislavas Gilvydis: „Dar kartą informuoju, nors daugumai yra žinoma ir buvo skelbiama spaudoje, kad Ukmergėje vykdomas vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimas. Darbų užsakovas UAB „Ukmergės vandenys“, rangovas – UAB „Panevėžio ryšių statyba“, kuri šiuo metu dirba Gedimino gatvėje, vėliau persikels į Ramygalos, Širvintų, Pilies ir Vytauto (nuo Kęstučio a. iki Basanavičiaus g.) gatves. Gedimino gatvėje rekonstruojamo vandentiekio prijungimui prie vandentiekio tinklo Kęstučio aikštėje buvo iškasta technologinė duobė ir išardyta asfalto danga.

Analogiška duobė, vykdant nuotekų tinklų rekonstravimą Utenos gatvėje, iškasta ir Vytauto bei Utenos gatvių sankryžoje.Kelio danga šiose vietose neatstatoma, kadangi, jau vykdant Vytauto gatvės vandentiekio tinklų rekonstravimą, čia netrukus vėl teks kasinėti. Sugadinta asfalto danga Utenos gatvėje, kuri dar iki projekto buvo prastos būklės, nebus atstatoma. Kartu su Ukmergės rajono savivaldybės administracija buvo nuspręsta sugadintų vietų nelopyti, o visoje Utenos gatvėje (nuo Vytauto iki Paupio g.) įrengti naują asfalto dangą. Dalį asfaltavimo darbų finansuos tinklus rekonstravęs rangovas, likusią dalį – savivaldybė. Taip pat Utenos gatvėje, atkarpoje tarp Vytauto ir Pirties gatvių, savivaldybės lėšomis buvo išspręstas paviršinio vandens surinkimas. Tikėtina, kad atlikus asfaltavimo darbų pirkimo procedūras, nauja danga bus įrengta dar šiais metais. Nėra racionalu kiekvieną iškasą iš karto asfaltuoti, todėl gatvių dangos atstatymo darbai bus vykdomi etapais, pilnai įvykdžius vamzdynų keitimą atitinkamose gatvėse. Rangovas įpareigotas kasdien prižiūrėti ir esant reikalui pataisyti iškasų vietas. Atsiprašome gyventojų už patiriamus nepatogumus. Planuojame, kad vamzdynų rekonstravimo darbai bus užbaigti iki metų pabaigos.“

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Cccc :
    Nu taip uzasvaltuos po 5 metu kai nauja valdzia isrinksim