Ukmergiškių komanda pergalėmis jau nedžiugins.

Sportas

Šalies vicečempionė „Vilkmergė“ išsiskirstė

Genovaitė KAZIELIENĖ

Paskelbtos Lietuvos moterų krepšinio lygos MultiGyn komandos, kurios rungtyniaus šį sezoną. Tarp penkių stipriausių šalies ekipų neliko praėjusiais metais sidabro medalius iškovojusios „Vilkmergės“. Komanda atsisakė dalyvauti čempionate.

Pritrūko finansavimo
„Vilkmergė“ įvairaus lygio krepšinio čempionatuose dalyvavo trylika metų. Pradėjusi varžybas žemiausioje lygoje, 2016-aisiais komanda pateko tarp stipriausiųjų, o praėjusį sezoną kovojo dėl aukščiausių apdovanojimų. Mūsų krepšininkės pasirodė puikiai – pateko į finalą ir pasipuošė sidabro medaliais.
Kalbėdama apie priežastis, kodėl nutarta nerungtyniauti, Ukmergės moterų krepšinio klubo prezidentė Rima Boškevičienė „Gimtajai žemei“ sakė, kad dalyvauti atsisakyta trūkstant finansavimo. Anot klubo prezidentės, pernai iš rajono biudžeto gauti pinigai buvo panaudoti praėjusiame sezone, kadangi buvo daug svarbių varžybų. Papildomų lėšų šiam čempionatui savivaldybė neskyrė, tad rėmėjai taip pat neišreiškė noro prisidėti prie komandos finansavimo.

Dėkojo visiems, buvusiems su komanda
R. Boškevičienė pasidžiaugė, kad geriausios „Vilkmergės“ krepšininkės įsiliejo į dvi stipriausias Lietuvos ekipas: Klaudija Serkevičiūtė, Gabrielė Šulskė, Evelina Šataitė tapo Vilniaus „Kibirkšties“ žaidėjomis, treneris Gitautas Kievinas ateinančiame sezone bus pastarosios komandos vyriausiojo trenerio Algirdo Paulausko padėjėju. Rasa Knyzaitė, Martyna Pet-rėnaitė ir Martyna Čepaitė žais Kauno „Aistės-LSMU“ gretose. Vesta Peregordejevaitė ir Kamilė Žiedelytė atstovaus Vilniaus „Svajos“ komandai.

„Toliau startuos krepšinio klubo veteranių komanda, kuri jau ruošiasi varžyboms“, – atskleidė R. Boškevičienė.
Ji dėkojo tiems, kurie tikėjo „Vilkmergės“ komanda, jos sėk-me – rėmėjams, sirgaliams, visiems kitiems, kurie buvo kartu.

Ugdys jaunąsias krepšininkes
R. Boškevičienė taip pat pasakojo, kad nelikus pagrindinės komandos, bus dedamos pastangos jaunųjų krepšininkių ugdymui.
Pateikus projektą Švietimo mainų paramos fondui, gauta apie 90 tūkstančių eurų finansavimas įvairioms veikloms vykdyti. „Kartu su trenere Rita Troškiene, kuri buvo ir G. Kievino padėjėja, planuojame organizuoti „Vilk-mergės lygą“, kurioje varžytųsi jaunosios rajono krepšininkės. Vykdydami projektą į sportinę veiklą įtrauksime ir neįgaliuosius, taip pat pasitelkę fizinio parengimo specialistus organizuosime kompleksinius mokymus, seminarus treneriams bei kitas priemones“, – vardijo R. Boškevičienė.

Yra svarbesnių projektų
Pasiteiravus savivaldybės administracijos direktoriaus Dariaus Varno, kodėl nutarta neskirti papildomų lėšų, kad komanda galėtų toliau rungtyniauti, jis teigė, kad atstovavimas aukščiausioje lygoje atsieina labai brangiai – apie 100 tūkstančių eurų. „Komandos rėmėjų neatsirado, o savivaldybė neturi galimybių skirti tokią sumą, nes dabar vykdoma daug įvairių svarbių projektų, prie kurių turime finansiškai prisidėti“, – kalbėjo direktorius.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Kr :
  kaskim draskykim gatves o jaunimas tegu i anglija vaziuoja. Tai ponai kur mes einam? Tuoj ukmergej vieni pensininkai gyvens tiktais. Ir tie bijos is namu iseit kad i griovi kokineigriutu iskasta ir palikta 5 metams.
 • P :
  Geda savivladybei.
 • Ukmerge :
  Kokia prasta musu valdzia . Tik darbai.. bedos.o po darbu zmonem nera ka veikti..
 • Gaila :
  Turejom gera komanda..... labai gaila....
 • Ukm :
  Mirus ta Ukmerge... kasta iskasta nedakasta...
 • Netik :
  Ir ta Rima irgi visur lenda
 • Buvusių nebuna :
  Per gatvių ardymą geriau plauti pinigus. Labai jau oragantiškas ir pasikėlęs tas Darius.

Mokinių plaukimo varžybos

2020/01/17

Komentarų (0)

Pergalės išplėšti nepavyko

2020/01/16

Komentarų (0)