Antano Smetonos gimnazija.

Aktualijos

Ukmergėje lankysis prezidentė Dalia Grybauskaitė

Loreta EŽERSKYTĖ

Penktadienį sulaukta patvirtinimo, kad rugsėjo 2-ąją į Ukmergę atvyksta prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Kadenciją baigusi šalies vadovė Mokslo ir žinių dienos proga lankysis Antano Smetonos gimnazijoje.

Kaip „Gimtajai žemei“ sakė gimnazijos direktorius Adolfas Girdžiūna, bendruomenę ši žinia maloniai nudžiugino: „Mes prezidentę į svečius kvietėme praėjusiais metais, kai mokykla šventė 100 metų jubiliejų. Tačiau ji atvykti negalėjo – tuo metu buvo suplanuotas jos vizitas į užsienį. Tačiau pažadėjo pas mus atvykti vėliau. Dabar ji savo pažadą tesi“.

Pasak direktoriaus, Antano Smetonos gimnazijoje yra lankęsi visi ankstesni Lietuvos Respublikos prezidentai. Algirdas Mykolas Brazauskas, Valdas Adamkus, Rolandas Paksas čia viešėjo eidami pareigas. Neseniai kadenciją baigusi D. Grybauskaitė gimnazijoje svečiuosis minint Antano Smetonos metus.

Viešnia ne tik dalyvaus naujų mokslo metų pradžiai skirtoje šventėje, bet ir daliai abiturientų ves pamoką apie lyderystę. Taip pat yra numatytas prezidentės susitikimas su gimnazijos pedagogais, ekskursija po gimnaziją.

A. Girdžiūnos žodžiais tariant, Antano Smetonos gimnazija visada svečių laukia, jais džiaugiasi ir tikrai turi jiems ką parodyti. Direktoriui ypač smagu, kad mokykloje nuo rugsėjo geresnės sąlygos bus sudarytos tiek mokiniams, tiek mokytojams.

„Šiemet laukiame į klases ateinant 375 gimnazistų. Palyginti su praėjusiais mokslo metais mokysis vienuolika vaikų mažiau. Tačiau klasių bus daugiau. Pernai turėjome 14, šiemet sukomplektuota 15 klasių. Tai reiškia, jog jose nebebus po trisdešimt mokinių – liks po 23,“ – kalbėjo vadovas.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Samir :
  Didelis nulls
 • hehe :
  Iki šiol vienintelė ir tikra valstybės vadovė. Jai linkiu kuo didžiausios sėkmės. Jos portretas mano namuose buvo yra ir išliks.
 • Laima :
  Parašyta: "Kas be nuodėmės, meskite į mane akmenį" ar Jūs tokie? arba "Neteisk ir nebūsi teisiamas"
 • Auguste :
  Buvo puiki Prezidente. Daugiau tokiu. Labai dziugu, kad ir baigusi kadencija nepamirsta Lietuvos zmoniu, bendrauja su jaunimu, o to musu jaunimui labai labai reikia, ypac mazuose miesteliuose.
 • Juozas :
  Labai malonu!
 • Nijolė :
  Man nesuprantama,ko šitą Dalia kiša nosį,kur jei nereikia,ką ji nori tuo parodyti,dingtų iš LT,negaliu aš jos matyti. Bet ir yra kvailių,kurie džiaugiasi jos vizitu,matomai sava šaika,kitaip sveikų protu nesuvokiama.
 • Antosė :
  Atleisk man Viešpatie....nežinau per kurį ,,galą'' ....belyst....DŽIUNGLIŲ SMOKAS...
 • Buvusių nebuna :
  Prasideda rinkiminė kelionė po Lietuvą. Neprasmuko į Eurokomisarus.( Buvo raudoni komisarai ) tai dabar taikosi į Seimą.