Kriminalai, Naujausi

Šventės metu susižalojo parasparnio pilotas

Rugpjūčio 23-ąją, apie 20 valandą, Vidiškių seniūnijos Kadrėnų kaime, Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke, nukrito motorizuotas parasparnis, kurį pilotavo 1967 metais gimęs vilnietis. Tądien monsinjoro Alfonso Svarinsko įkurtame parke vyko Baltijos kelio 30-mečiui skirtas renginys. Šventės metu virš Mūšios miško sklandė motorizuotų parasparnių pilotai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Jie dangumi skraidino Baltijos šalių vėliavas. Skrydžio metu vienas parasparnis pateko į kito, šalia skridusio sukeltą oro srovę, dėl kilusios turbulencijos pilotas nesuvaldė savo skraidyklės ir nukrito.

Nukentėjusysis buvo nuvežtas į Ukmergės ligoninę, jam diagnozuoti dubens kaulų, rankos ir kojos lūžimai. Vėliau pilotas dėl patirtos politraumos išvežtas gydytis į Santaros klinikas Vilniuje.

Dėl šio įvykio ikiteisminis tyrimas nebus pradėtas, nes pilotas nurodė, jog dėl to niekas nekaltas.

„G. ž.“ inform.

Vidos ČEČIOTIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Aukštaitė iš Marijampolės :
    Sveikatos vilniečiui parasparnio pilotui. Renginys labai patiko, geros emocijos. Gražiai tvarkomas monsinjoro A. Svarinsko įkurtas parkas. Ačiū Ukmergei. Buvau ir prieš penkis metus Baltijos kelio 25-mečio renginiuose prie Piliakalnio.
  • Vita :
    Čia taip turėjo būti. Niekas negali nuspėti nelaimės. Patyrė dideles traumas, bet tikėkimės viskas bus gerai pasveiks. Svarbu kad liko gyvas.
  • c :
    nesaugu taip skraidalioti

BMW dokumentai galimai vogti

2020/02/20

Komentarų (0)

Gabeno kontrabandines cigaretes

2020/02/20

Komentarų (1)

Sumušė namuose

2020/02/20

Komentarų (0)