Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Senolei užgavo širdį

Nijolė STUNDŽIENĖ

Pabaisko seniūnijos Girgždžių kaime gyvenanti 92-ejų moteris piktinosi seniūnijos darbuotojais. Pasak senolės, neseniai į seniūniją kreipėsi, nes norėjo sužinoti, ar jai bus skirta pašalpa malkoms įsigyti. Tačiau ten jai neva buvo pareikšta, kad gaunanti pensiją ir pati gali nusipirkti. „Mane šie žodžiai labai įžeidė, užgavo širdį, – pasakojo moteris. – Kas, jei ne seniūnija, turi rūpintis žmonėmis? Taip, aš nesu vieniša, turiu vaikus, bet jie gyvena Vilniuje, negali dažnai atvažiuoti. O socialinė darbuotoja manęs nė karto nėra aplankiusi, niekas nepasiteirauja, gal ko senam žmogui trūksta, gal kuo padėti reikia. Kai papriekaištavau, teisinosi, jog neturi transporto“, – bėdojo Girgždžių kaimo gyventoja.

Pabaisko seniūnijos vyresnioji specialistė, vykdanti seniūno pareigas Gina Pažiūrienė sakė gerai pažįstanti šią senolę. „Nežinau, ką ji kalbėjo su socialine darbuotoja, kuri šiuo metu atostogauja, bet nemanau, kad kas nors iš seniūnijos darbuotojų būtų siūlęs pačiai iš pensijos nusipirkti malkų, – teigė G. Pažiūrienė. – Senolė išties gauna nemažas pajamas, turi turto, gal jai net nepriklauso ta pašalpa. Be to, ja labai rūpinasi vaikai, prižiūri, tvarko namus. Nei pati moteris, nei jos vaikai niekada nesikreipė į seniūniją dėl pagalbos, pretenzijų nereiškė. Lankomoji priežiūra yra mokama paslauga ir ne visi jos nori. Mes būtinai artimiausiu metu senolę aplankysime, pasikalbėsime, kartais žmogui trūksta tik dėmesio“.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Tą pati :
    Žinau gerai tas senolės - nudrakonėja senatvėje. Jos pačios vargsiausios,nors dažnai taip nėra. Ir vaikai pasirūpina,ir valstybė padeda. Gal ne taip kaip norėtųsi,bet tikrai neskriaudzia
  • Tą pati :
    T