Kriminalai

Pasiekti nelaimės vietą trukdo kiemuose esantys automobiliai

Praėjusią savaitę Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnyboje užregistruota 10 kvietimų.

Rugpjūčio 12-ąją ugniagesiams pranešta apie gaisrą, kilusį Žiedo gatvės 5A namo bute, esančiame pirmame aukšte. Nors šeimininkai tuo metu buvo namuose, ugniagesius iškvietė kaimynai, išvydę iš balkono rūkstančius dūmus.

Atvykę gaisrininkai užgesino degančias grindis, taip pat išgelbėjo balkone buvusius tris kačiukus. Buto šeimininkė ugniagesiam pasakojo, jog viduje buvo įrengtas dūmų detektorius, tačiau atliekant remonto darbus jis nuimtas ir atgal neuždėtas. Pirminiais duomenimis, gaisrą sukėlė neužgesinta nuorūka.

Beje, atvykus gesinti šio gaisro ugniagesiam teko susidurti su Ukmergės mikrorajonuose įsisenėjusia problema – automobiliais užstatytu įvažiavimu į kiemą. Kaip „Gimtajai žemei“ sakė Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Dainius Vyšniauskas, gaisriniam automobiliui privažiuoti prie namo, kuriame kilo gaisras, trukdė gyventojų palikti stovėti automobiliai.

„Ukmergiškiai įsirengia didesnes automobilių stovėjimo aikšteles, tačiau transporto priemones neretai pastato taip, kad kitiems automobiliams tampa sunku pravažiuoti. Dėl to didelių problemų kyla specialiosioms tarnyboms, kurios įvykus nelaimei turi skubiai ir netrukdomai pasiekti jos vietą“, – mintimis dalijosi viršininkas. Jis ragino gyventojus į tai atkreipti dėmesį, taip pat sakė, kad kreipsis į rajono Saugaus eismo komisiją, prašydami apriboti stovėjimą sunkiausiai pravažiuojamose vietose.

Rugpjūčio 13-ąją gelbėtojai vyko į Veprių seniūnijos Pageležių kaimą atlikti gelbėjimo darbų autoavarijoje, kur susidūrė leng-vasis ir krovininis automobiliai.

Rugpjūčio 14-ąją Vytauto g. 105 degė transformatorinė.

Rugpjūčio 15-ąją Klaipėdos gatvės 9 namo vieno buto virtuvėje degė orkaitė.

Tą pačią dieną gelbėtojai vyko į Želvos seniūnijos Skripėtiškių kaimą ir iš duobės ištraukė katiną.

Rugpjūčio 17-ąją ugniagesiams pranešta, kad Pivonijos seniūnijos Mikailiškių kaime dega apie 20 arų ražienų laukas. Taip pat šeštadienį Kauno g. 51 degė automobilis „VW Boro“.

Rugpjūčio 18-ąją gautas pranešimas, kad Vilniaus g. 87 dega laiptinės durys.

Rugpjūčio 13 ir 15 dienomis gelbėtojai suteikė pagalbą policijai ir medikams patenkant į butus, esančius daugiabučiuose Pivonijos ir Jaunimo gatvėse.

„G. ž.“ inform.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

Sudegintas medžiotojų bokštelis

2020/01/19

Komentarų (3)

Smurtavo prieš sugyventinę

2020/01/19

Komentarų (0)