Asociatyvi nuotr.

Kriminalai

Gavęs pinigus, nuomotojas dingo

Į policiją kreipėsi moteris (g. 1983 m.), kuri pranešė, kad buvo apgauta. Pareiškėja nurodė, jog rugpjūčio 3-ąją socialinio tinklo „Facebook“ grupėje ,,Ukmergės butų nuoma“ rado skelbimą apie Veterinarijos gatvėje nuomojamą dviejų kambarių butą. Moteris su nuomininku bendravo tik per „Facebook“ ir SMS žinutėmis. Abu sutarė, kitą dieną ji ,,Perlo“ terminale nurodytu numeriu perves buto savininkui 200 eurų. Tos pačios dienos vakare nuomotojas pažadėjo atvykti į Ukmergę ir įleisti į butą. Tačiau vėliau jis ukmergiškei parašė žinutę, kad neatvyks. Nuo to laiko jis neatsako nei skambinant telefonu, nei į siunčiamas žinutes. Skelbimas apie buto nuomą iš grupės ,,Ukmergės butų nuoma“ yra pašalintas.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tai jau ne pirmas atvejis Ukmergėje, kai sukčiai pasisiūlo išnuomoti butą, o vėliau, pasisavinę gautus pinigus, dingsta.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • ok :
    Tai juk jie dabar ir mašinas taip pat perka,pažiūri į nuotrauką,paskambina,paprašo sąskaitos nr.ir perveda pinigus,kai kurie trečdalį sumos,kai kurie ir pusę.O paskui verkia,kad juos apgavo.Juk čia yra bukumo viršūnė.Skaitau,kad jei žmogus ir taip yra linkęs sukčiauti,tai tokie pirkėjai,jį tik paskatina taip elgtis,galima sakyti,kad patys išprovokuoja.
  • Ra :
    Na bet ir kvailumo būti, kad neapziurejus buto pervesti pinigus
  • Janike :
    Nu ir kvaili esat nepaziureje vedat pinigus

Pavogė kieme buvusius daiktus

2020/07/12

Komentarų (0)

Dingo iš pavėsinės

2020/07/12

Komentarų (0)

Smurtavo draugas

2020/07/11

Komentarų (0)